הטיפים שלנו

מוצרים לתינוקות ומה שבניהם

אין תגובות מערכת עגליס 24/08/2016

כיום השוק רווי במוצרי תינוקות מכל הסוגים, מוצרי תינוקות להאכלה, הלבשה, טיפול, טיפוח ועוד ועוד. וכמובן ישנן המון חברות שונות המספקות מוצרים דומים במחירים שונים. אז איך אפשר לעשות סדר בכל המוצרים האלה ומהם הצרכים האמיתיים להם אתם זקוקים?
כאשר מצטרף תינוק חדש אנחנו רוצים להעניק לו את הטוב ביותר והאיכותי ביותר, אך עם זאת להישאר עם כסף בכיס. בואו ננסה לבחון מהם המוצרים הבסיסים לתינוקות אותם ברור שכל תינוק צריך, ועל מה אפשר לוותר או את מה ניתן לדחות.

מוצרים לתינוקות חשובים לתחילת הדרך

כמובן שכולנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר היא עגלת התינוק של התינוק, בנושא זה שווה להתייעץ עם בעלי ניסיון ולנסות להבין מהם הדרישות שלכם מעגלת התינוק. המוצרים הנלווים לעגלת התינוק הינם:
תיק למוצרי התינוק אשר לעיתים מגיע עם העגלה, גם פה שווה להשקיע בתיק שיאפשר לכם לסדר את המוצרים בצורה נוחה ונגישה. לרוב כאשר רוכשים עגלת תינוק היא מגיעה גם עם כיסא בטיחות או סלקל המותאמים לעגלת התינוק.
הדבר הבא שאנו דואגים לו הוא כמובן ריהוט לתינוק שכולל בדרך כלל מיטת תינוק ועריסה לחודשים הראשונים, שידת החתלה נוחה וארון בגדים. בתחום זה יש חברות רבות שמציעות ריהוט איכותי ובטיחותי לתינוק חשוב לשים לב שהמוצרים עומדים בתקני הבטיחות.
ישנם מוצרים נלווים שחשובים לא פחות על מנת לאפשר לכם טיפול נוח ופשוט בתינוקכם, כדאי לבחור בקבוקי האכלה איכותיים וכמובן מברשת ניקוי לבקבוקים לחיטוי מוקפד, ומנסיון שלנו, כדאי לרכוש גם מייבש בקבוקים נוח.

לבייבי שלך מגיע הכי נעים שיש

מומלץ בחום לרכוש טרם הלידה סדינים ומצעים לתינוק וביגוד ראשוני, התינוק זקוק לעיטוף החמים במיוחד בחודש חודשיים הראשונים לאחר הלידה. מוצרים לתינוקות נוספים שהכרחי שיהיו בבית לאחר הלידה הם מדחום (למקרה שהתינוק לא יחוש בטוב), בעיקר בימים הראשונים בהם התינוק רגיש במיוחד ועלינו לעקוב אחר מצבו ביתר זהירות.
מוצר נוסף וחשוב הינו אמבטיית התינוק, בימים הראשונים התינוק כל כך שברירי שקצת מפחיד לרחוץ אותו, האמבטיה עוזרת לנו להיות נגישים במיוחד לתינוק ולהיות זקופים ורגועים בזמן ביצוע המקלחת.
לסיכום, כאשר אתם חושבים על רכישת מוצרים לתינוקות כדאי לקחת בחשבון את הנוחות שלכם, את נוחות התינוק ומעל הכל את הבטיחות.

מערכת עגליס