הטיפים שלנו

מוצרי תינוקות – אילו דברים חשוב שיהיה לפני הולדת התינוק?

אין תגובות מערכת עגליס 28/08/2013

 

אם בעוד מספר שבועות יגיח לעולם התינוק החדש שלכם, שוודאי חיכיתם לו זמן רב, זה הזמן להיערך לקראת הגעתו ולהצטייד בכל המוצרים הנדרשים לתינוק. ישנן לא מעט חנויות המרכזות תחת קורת גג אחת מבחר של אפשרויות שמהן ניתן לבחור ובטווח מחירים רחב מאד. אילו מוצרי תינוקת יש לרכוש לפני הולדת התינוק ולמה לשים לב רגע לפני הרכישה? על כך, במאמר הבא.

המוצרים שמומלץ להצטייד בהם

חנויות וחברות רבות, כמו עגליס למשל, מציעות מבחר רחב מאד של אפשרויות ופתרונות שונים, המתאימים לחדרי תינוקות. אם לפני עשור או שניים המגוון היה מצומצם, הרי שכיום יש שפע בלתי רגיל של מוצרי תינוקות, עובדה ההופכת את הרכישה לעיתים ללא כל כך פשוטה. המוצרים השונים שבהם יש להצטייד לפני הגעתו של התינוק הם: עגלות, מושבי בטיחות לרכב, מיטת תינוק ומצעים מתאימים לה, בגדי תינוקות, שידת החתלה, בקבוקים, מוצצים וכמובן צעצועים שונים המתאימות לתינוקות הקטנים. תיקי החתלה יכולים לשמש הורים רבים ולהיות פתרון נהדר וגם מנשאים המאפשרים לקחת את התינוק לכל מקום ומבלי הסרבול של העגלה הגדולה.

למה לשים לב רגע לפני הרכישה

בין אם זו שידת החתלה, עגלת תינוק או אפילות תיק החתלה, חשוב לבחור מוצרים העומדים בכל התקנים הנדרשים ומבטיחים איכות ברמה גבוהה ובטיחות מלאה. מסיבה זו, מומלץ לפנות אל חברות ידועות ומוכרות המתמחות במכירת מוצרי תינוקות, כמו עגליס ואחרות. את הרכישה כדאי לתכנן מספר שבועות לפני הגעתו של התינוק כדי להתכונן ליום המיוחל ולהכין, עד הלידה, את חדרו של התינוק עם כל הציוד הנדרש לו. מומלץ בחום לבצע סקר שוק נרחב, הבוחן את החנויות והחברות השונות המציעות למכירה מוצרים אלה וכן את הדגמים השונים הקיימים בשוק.

שלא כמו בעבר, האפשרויות המוצעות כיום להורים החדשים הן רבות ומגוונות מאד. מכל מוצר ישנם אינספור של דגמים שונים ובאיכויות ובמחירים שונים. לא תמיד הדגם היקר ביותר יהיה המומלץ ביותר, אולם חשוב לזכור שכשמדובר במוצרים לתינוק על איכות לא מתפשרים! סקר שוק זה יאפשר לכם לבחון את מידת האיכות של כל דגם ודגם וגם לבדוק מול חברים ובני משפחה אילו מוצאים, ובעיקר – אילו דגמים, נחשבים למומלצים ביותר.

הערכות נכונה ופנייה אל חנויות המתמחות בכך תעזור לכם להתארגן לקראת הגעתו של התינוק החדש, ובעיקר תאפשר לכם ליהנות ממוצרים שילוו אתכם זמן רב ובביטחון מלא. בקשו מצוות החנות סיוע בבחירת המוצרים המתאימים וכן גם המלצות על דגמים איכותיים. ערכו רשימה של כל המוצרים והציוד שאתם מעוניינים לרכוש וגם הגדירו את התקציב שלכם, שבהתאם אליו תבצעו את הרכישה. קחו בחשבון שתידרש מכם סבלנות רבה בעת החיפוש אחר המוצרים הרבים, אך כמו בכל דבר, הסבלנות משתלמת.

 

מערכת עגליס