הטיפים שלנו

מוצרי תינוקות בעידן המחאה החברתית

אין תגובות מערכת עגליס 17/11/2013

 

הדי המחאה החברתית נשמעו היטב בחברות הגדולות, ועם הצטרפות מחאת ההורים בישראל, והתמיכה העולמית, שוק מוצרי התינוקות עצר להרהר, ולמצוא פתרונות חדשים וטובים יותר. בסופו של יום כמעט כל האוכלוסייה, עובדי הקבלן, הסטודנטים, הרופאים, האחיות ושאר המוחים ברחובות, כולם רוצים להיות הורים, ורובם יהיו הורים. לכן, עולם זה של מוצרים לתינוקות נוגע לכולם, ומשפיע על חיי כולנו.

בשנים האחרונות, כולם מהדקים חגורה, ומחפשים פיתרונות נוחים יותר לכיס. אף אחד לא רוצה להתפשר על המוצרים שהוא רוכש לתינוק שלו, ובצדק. לכן בעיצובים החדשים והפתרונות המתקדמים של ימינו לוקחים בחשבון את הצורך בחסכון במקביל לשאר הצרכים של נוחות השימוש, יעילות, חוזק ויופי. להלן מספר פתרונות מעניינים המתאימים לקהל ההורים הישראלי.

מוצרי תינוקות – חושבים על העתיד

הטיולון הגיע לשיאים חדשים בשנים האחרונות, והוא מציע פתרון נוח יותר, הן כלכלית והן טכנית, כתחליף לעגלת התינוק המסורתית. טיולונים הינם עגלות תינוק מתקדמות, שעולות לרוב פחות מהעגלות הישנות, והן עשויות מחומרים מתקדמים שעולים פחות ועמידים יותר. הם מתאימים לקהל הישראלי, שכן רובם ככולם מתקפלים בצורה יעילה במיוחד. כיום, עם זוגות רבים שחיים אצל ההורים, או שחיים בדירות קטנות לצורך הידוק החגורה, אפשרויות האכסון אינן רבות, ועגלה שמתקפלת לגודל מזערי היא פיתרון נוח ועם מחשבה קדימה. מעבר לכך, רוב הזוגות בישראל נוהגים הרבה, והשירותים השונים כמו הקניון, קופת החולים וגן הילדים, וכמו כן ההורים שלו ושלה, אינם נמצאים במרחק הליכה. לכן, טיולונים הם מוצר אידיאלי שכן ניתן לטייל איתם בנוחות בתא המטען.

להורים עם יותר מילד אחד, עגלת הטרמפיסט-הצידי מאפשרת פיתרון זול ואיכותי כאחד. מדובר בעגלה המתלבשת על העגלה העיקרית מהצד, והופכת אותה לעגלת אחים בלי להוציא סכום גבוה. חסכוני, נוח, ומתאים לילדים בגילאים שונים. פיתרון נוסף מסוג זה הוא עגלת הטרמפיסט האחורי, שחוסכת כסף לאורך זמן. עגלה זו מאפשרת לילד הגדול לעמוד בצמוד אליכם על משטח עמידה ייעודי, ויכולה להמשיך איתכם כמה שנים טובות, גם כשהילד גדול.

עמידות ורב-פעמיות

עוד פיתרונות שהביאה המחאה הכלכלית היא המחשבה על השימוש החוזר, שחוסך בהוצאות לאורך שנים. חיתולים לצורך העניין הפכו למוצר טכנולוגי מתקדם, שמאפשר למי שמשתמש בהם בצורה חכמה לחסוך כסף. בחירה במוצרי ההיגיינה החדישים בצורה נכונה יכול לחסוך חיתולים, שכן כל חיתול הופך עמיד יותר וחזק יותר.

אותו הרעיון יכול להנחות אתכם ברכישה של כל מוצר שאתם צריכים בשביל התינוק שלכם, בלי להתפשר על האיכות. מהמוצץ והבקבוקים, דרך הבחירה של השמיכות והמצעים, הבגדים, והעגלה, ישנם כיום מוצרים שעוצבו במיוחד כדי להיות עמידים ומודולאריים בכדי להחזיק לאורך זמן, ולחסוך לכם כסף. כשאתם ניגשים לחנות, הגיעו עם זמן וסבלנות, ובדקו מה יכול להיות מותאם לשנים קדימה.

 

 

מערכת עגליס