הטיפים שלנו

מוצרי תינוקות: חובה בשנה הראשונה

אין תגובות מערכת עגליס 23/12/2014

 

לידת התינוק היא מאורע מרגש שמביא עימו בשורות טובות כמו הרחבת המשפחה וקבלת חיים חדשים לעולם. עם זאת, אל לידת התינוק יש להיערך בהתאם במיוחד כאשר מדובר בהורים חדשים ובמיוחד כאשר מדובר בתינוק בשנתו הראשונה. בשנה זו התינוק גדל ומתפתח ועובר מגוון רחב של שלבים שלכל אחד מהם דרושים מוצרים שונים בתחום הבטיחות, האכלת התינוק, רחצתו, ניידותו וטיפוחו.

מוצרי החובה לתינוק בשנה הראשונה

מוצרי התינוק בשנה הראשונה הם מגוונים ומומלץ לארגן רשימה מסודרת ולבצע את הקניות בחנויות שיש בהן את כל המוצרים, כמו חנות מוצרי תינוקות עגליס. להלן כמה ממוצרי החובה העיקריים בשנתו הראשונה של התינוק:

  • עגלה – עגלת התינוק היא אחד המוצרים החשובים בשנה הראשונה של הולדתו מכיוון שהיא מאפשרת לנוע עם התינוק, להעניק לאם הזדמנות לצאת החוצה ולבקר מכרים ומשפחה וכמובן להגיע לביקורות רפואיות. ישנם כל מיני סוגים של עגלות ודרכים לרכוש אותן. כמובן שניתן לרכוש עגלה חדשה, אך מפאת יוקר המחייה יש דרכים אחרות וזולות יותר כמו עגלות ליסינג, עגלות להשכרה ועגלות יד שנייה. חשוב לשים לב ברכישת עגלה כי היא נוחה וגמישה, גם לקיפול והכנסה לתא המטען ברכב וגם בסחיבה ובהעמסה של מוצרי התינוק וחפציה האישיים של האם.
  • אינטרקום – האינטרקום גם הוא מוצר חובה לכל משפחה בשנה הראשונה של התינוק מכיוון שברגע שהתינוק מגיע, ההורים יהיו מוצפים בדאגה ויפחדו לעזוב אותו גם כשהוא ישן. מצב זה יכול לגרום לתינוק לפתח תלות גבוהה בהוריו וגם יכול לגרום להורים לאבד את העצמאות שלהם. על כן, האינטרקום הוא דרך מצוינת להקשיב לתינוק ולפקח עליו גם כאשר ההורים נמצאים במרחק מה ממנו, כמו במרפסת, במקלחת או באחד מחדרי הבית, כאשר הוא ישן.
  • סינר רך – הסינר הוא פריט חובה בשנה הראשונה מכיוון שתינוק מביא עימו הרבה אי סדר ולכלוך גם לעצמו וגם לבית. מכיוון שהוא עדיין לא שולט על אלמנט הבליעה, ההאכלה יכולה להיות מלכלכת, מה שיגרום לתינוק תחושה של חוסר נוחות ויוסיף הרבה עבודה להורים. על כן, מומלץ להשקיע בסינר רך ונעים, שמאגף את הלכלוך וניתן להתאימו גם לגילאים שונים. כמו כן חשוב שהיה ניתן לכבס אותו במדיח ולא במכונת הכביסה וכך הוא יהיה זמין יותר.
  • אמבטיה ומעמד – האמבטיה היא מוצר חובה לתינוקות בשנה הראשונה יחד עם מעמד נוח עבורה. האמבטיה צריכה להיות בטיחותית ולהתאים בגודלה לחדר הרחצה שברשותכם. כמו כן חשוב שהאמבטיה תגיע עם ציוד היקפי הכולל פקק כמובן, ומדף לאחסון דברים בעת המקלחת. כמו כן מומלץ לרכוש אמבטיה עם גומות שמאפשרות למקם את השמפו והסבון וכך יהיה ניתן לקלח את התינוק בקלות. אל האמבטיה מתווסף גם ספוג טבעי שבעזרתו ניתן לקלח את התינוק בצורה יסודית מבלי לגרות את עורו העדין. ספוגים אלו יהיה גדולים בדרך כלל ויתרככו בתוך המים, ולאחר המקלחת ניתן לשטוף ולסחוט אותם.

 

מערכת עגליס