הטיפים שלנו

מוצרי תינוקות – טופ 7

אין תגובות מערכת עגליס 10/08/2015

 

תינוק חדש בבית מביא עמו שמחה רבה להורים הנרגשים ולשאר בני המשפחה. ההכנות לקראת בואו של התינוק מתחילות עוד לפני הלידה ויש לרהט את החדר ולעצב אותו בהתאם למינו. חשוב לרכוש עגלת תינוקות איכותית שתתאים לשלבי ההתפתחות השונים. יש לרכוש צעצועים, משטח החתלה, שידה, אמבטיה, מיטה (לול) ושלל מוצרים נוספים. לפניכם רשימה של 7 מוצרי תינוקות מומלצים וחשובים שכדאי לכם להכיר ולהזמין.

אמבטיה עם משטח החתלה

אמבטיה לתינוק היא מוצר חובה בכל בית אך לבתים קטנים ולדירות בהן האמבטיה רחוקה יחסית מחדרו של התינוק כדאי לרכוש אמבטיה עם משטח החתלה. מוצר חדשני זה תורם לחיסכון במקום ואינו מצריך להוציא את התינוק מחדר האמבטיה המחומם כדי להסיר את החיתול לפני הרחצה או להלבישו אחרי הרחצה. המוצר מגיע עם תאים פנימיים ומדפים נוחים לאחסון חיתולים, מגבות ובגדים.

קופסא למוצץ

מוצץ הוא מוצר חובה לתינוק וכלי עזר להרגעתו. עם זאת, חשוב לשמור על המוצץ סטרילי ונקי מחיידקים ואחת הבעיות היא שתינוקות משליכים את המוצץ ואז הוא נופל או הולך לאיבוד. קופסא למוצץ תאפשר לכם לשמור עליו סטרילי כאשר הוא לא בשימוש וגם לשמור שלא ילך לאיבוד כאשר הוא לא בפיו של התינוק.

מחזיק למוצץ

כאמור, התינוק עלול לפלוט את המוצץ או לשמוט אותו מפיו או מידיו לכן כדאי לרכוש מחזיק למוצץ שמחבר אותו לבגד של התינוק וכך תחסכו את קנייתם של עשרות מוצצים במקום אלה ההולכים לאיבוד.

סטריליזטור

יש לשמור על סטריליות בקבוקי ההאכלה ואין כמו סטריליזטור איכותי לארבעה בקבוקים עם כל החלקים של הבקבוק. את הסטריליזטור מכניסים למיקרו והוא מהיר ובטוח לשימוש.

מחמם בקבוקים

מחמם בקבוקים הוא מוצר חובה לכל ההורים והתינוקות. חשוב לציין כי מחמם בקבוקים מתוצרת חברה מוכרת ואמינה כמו NIP מאפשר לחמם את הבקבוק עם המטרנה בקלות ובדיוק לטמפרטורה הנכונה המתאימה להזנת התינוק. כאשר בוחרים מוצרי תינוקות כמו מחמם בקבוקים חשוב לוודא כי הוא מתאים לבקבוקים שרכשתם.

מד חום לאמבטיה

אחת ההנאות הגדולות בגידול תינוקות היא הרחצה באמבטיה. עם זאת, יש למלא את האמבטיה במים חמימים בטמפרטורה מדויקת המתאימה לעורו הרגיש של התינוק כדי להימנע מכוויות או ממים קרים מדי העלולים להשפיע על בריאותו. לכן, מומלץ לרכוש מד חום לאמבטיה המאפשר לכם למלא מים בטמפרטורה מדויקת של 37 מעלות כפי שמומלץ לעשות.

אינטרקום

ישנם מוצרי תינוקות שאין לוותר עליהם וביניהם ניתן למצוא את האינטרקום לחדר התינוק. האינטרקום מאפשר לכם לשהות בחדר אחר בבית ולהקשיב לכל המתרחש בחדר התינוק. אינטרקום לחדר התינוק כולל שני רכיבים – רכיב אחד מותקן בחדר התינוק והרכיב השני נייד וניתן לקחת אותו ברחבי הבית ולהניח אותו ליד המיטה בחדר השינה, בסלון, במטבח ובכל מקום אחר כדי לשמוע מה קורה עם התינוק ולהגיע אליו במהירות כאשר הוא בוכה או נמצא במצוקה.

 

 

מערכת עגליס