הטיפים שלנו

מוצרי תינוקות לחודשים הראשונים שאחרי לידה

אין תגובות מערכת עגליס 10/08/2015

 

אחרי הלידה חשוב לסיים ולהכין את חדרו של התינוק ומומלץ לרכוש מוצרי תינוקות שלאחר לידה מתוך הרשימה שהכנו עבורכם. מוצרי תינוקות חשובים כדי לשמור ולהגן על התינוק הרך אך כדאי גם להפעיל שיקול דעת ולרכוש מוצרים המתאימים לחודשים הראשונים שאחרי הלידה כמו בקבוקים איכותיים המחזיקים מעמד חודשים ארוכים, מוצצים, מוניטור נשימה רגיש שתפקידו להתריע במדיה והתינוק מפסיק לזוז או הפסיק לנשום, מספריים לקציצת ציפורני התינוק ועוד. לפניכם רשימה הכוללת מספר מוצרי תינוקות חשובים והכרחיים שיסייעו לכם לגדל את התינוק בבטיחות ולהגן עליו מכל משמר.

בייבי סנס 5

יש מגוון רחב של מוצרי תינוקות שלאחר לידה אותם יש לרכוש אך אחד המוצרים החשובים ביותר הוא ללא ספק מכשיר בייבי סנס 5. מכשיר מתקדם זה מהווה מוניטור נשימה ויש לציין כי מדובר באחד המכשירים הטובים ביותר בעולם והוא משווק בארצות רבות ואף נמצא בשימוש בבתי חולים. בייבי סנס 5 מצויד בשני גלאים רגישים המכסים את כל שטח מיטת התינוק ללא מגע ישיר לגופו של התינוק וללא חיבור לחשמל כיוון שהמכשיר פועל באמצעות בטריות. המכשיר מנטר את נשימת התינוק ובכל בעיה מתריע להורים ולכן יכול להציל חיים ולמנוע מקרים כמו מוות בעריסה.

מספריים לתינוק

ציפורני הידיים והרגליים של התינוק גדלים בקצב מהיר להפליא ולכן כל כמה ימים יש לגזור את ציפורניו של התינוק כדי למנוע ממנו לשרוט את עצמו בטעות. מספריים לתינוק אינם דומים למספרי ציפורניים רגילים כיוון שיש להם קצוות מעוגלים למניעת פציעה בעת גיזום ציפורני התינוק.

בקבוקי טומי טיפי

בין אם את מניקה את התינוק ובין אם לא חשוב להצטייד בכמה בקבוקים איכותיים לשתייה והזנה. בקבוקי טומי טיפי נחשבים לבקבוקי התינוקות הטובים ביותר והם מגיעים עם פטמה המדמה את השד ולכן הבקבוק נוח ואהוב על ידי תינוקות. הבקבוק מעוצב באופן ייחודי על מנת לסייע לתינוק לאחוז בו בקלות. ניתן לרכוש בקבוקי טומי טיפי קטנים או גדולים, החל מפטמה לשלב 0+ המיועדת לתינוקות בני יומם ובהמשך ניתן לרכוש פטמות נוספות עם קצב זרימה מוגבר בהתאם לשלבי ההתפתחות של התינוק.

משאבת הנקה מיני אלקטריק

משאבת הנקה של מדלה היא מוצר חובה לחודשים הראשונים שאחרי הלידה. מומלץ לרכוש משאבת הנקה מיני אלקטריק איכותית המאפשרת לאם להשאיר חלב אם לתינוק במידה והיא יוצאת מהבית לסידורים או לעבודה. כאמור, ישנם מוצרי תינוקות שלאחר לידה עליהם לא ניתן לוותר ומשאבת הנקה של מדלה נמצאת ביניהם. המשאבה מדמה את היניקה הטבעית של התינוק כאשר ניתן לקבוע את עוצמת השאיבה. יש אפשרות להפעיל את המשאבה עם חיבור לחשמל, על ידי שתי סוללות או באופן ידני באמצעות הוספת בוכנה ייעודית. המשאבה קלה וידידותית וניתן לקחת אותה בתיק לכל מקום, לנסיעות, לטיולים ולביקורים אצל משפחה או חברים.

 

מערכת עגליס