הטיפים שלנו

מוצרי תינוקות לתאומים

אין תגובות מערכת עגליס 08/10/2013

 

סוף סוף הגיעה הבדיקה המיוחלת ! את נכנסת לרופא ומופתעת לשמוע כי את נושאת ברחמך תאומים. השמחה וההתרגשות אותן חוויתם עד כה, מוכפלים מיד ואיתם מגיעה ההכרה כי עליכם לבצע שינויים לוגיסטיים מבחינת ההיערכות בבית ורכישת המוצרים, אשר כעת צריכים להתאים לשניים. חברות המייצרות מוצרים לתינוקות, כבר מזמן השכילו להבין כי ייצור ומכירת מוצרים לתאומים הינם בגדר חובה לצרכיהם של הורים לתאומים, אשר נאלצו לרכוש כל מוצר- פעמיים. לכן, החלו אותן חברות לייצר מוצרים מיוחדים המתאימים לתאומים. במאמר זה נסקור את המוצרים העיקריים אשר חשוב שתרכשו טרם לידת התאומים.

מזרן פעילות

מזרן פעילות הינו אחד המוצרים הבסיסיים אותם רוכשים עבור תינוק. גם כאשר רוכשים מזרן פעילות עבור תינוק אחד, חשוב שהוא יהיה מרווח ונוח. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במזרן פעילות עבור תאומים. חשוב מאד לרכוש מזרן פעילות גדול מאד, על מנת שיהיה להם מקום לשכב, ללמוד להתהפך ולהתגלגל ואף לשחק אחד לצד השני, ללא הפרעה.

כרית להנקת תאומים

נשמע לכם בלתי אפשרי ? ובכן, טרנד ההנקה חוזר ובגדול וגם לכך פותח מוצר נוח ופרקטי עבור האם. כרית הנקה לתאומים מאפשרת לשני התינוקות לינוק בו זמנית. הכרית כמובן ניתנת לכביסה ומותאמת לתנוחת הנקה מיוחדת עבור תאומים.

עגלת תאומים

אין ספק, כי המוצר החשוב ביותר מבין מוצרי התינוקות לתאומים הינו עגלת תאומים. שהרי כיצד יכול הורה אחד לצאת עם שתי עגלות בו זמנית ?! עגלות תאומים הינן למעשה שני מושבי עגלות המחוברים זה לזה, כאשר קיימים עשרות דגמים, בהתאם לצרכים שלכם. ניתן לרכוש עגלת תאומים רחבה אך מרווחת יותר עבור התאומים. עגלה זו תתאים גם לגיל מעט מאוחר יותר. החלופה לכך הינה עגלת תאומים קומפקטית ונוחה במיוחד, בעיקר להורה. יחד עם זאת תצטרכו לקחת בחשבון שבגיל מסוים תיאלצו לקנות עגלת תאומים חדשה נוספת.

טיולוני תאומים

בשלב מסוים, כבר אין צורך בעגלה והתאומים מעוניינים לצאת לטיול כאשר הם בתנוחת ישיבה. כך הם יכולים לסקור ולחקור את סביבתם בנוחות. טיולונים לתאומים הינם הפתרון המושלם כתחליף לטיולון רגיל כמובן. טיולונים לתאומים, בדיוק כמו טיולון רגיל, הינם קלים יחסית לנשיאה ובזמן שהאחד עייף ונרדם, יכול השני, ללא מפריע, ליהנות מן הנוף.

 עגלות תאומים משולבות טיולונים

אחת הדרכים החסכוניות ביותר בכל הקשור לרכישת עגלת תאומים, הינה רכישת עגלה המשולבת טיולון. בדיוק כפי שקיימת עגלת יחיד אשר ניתן להפוך אותה לטיולון, כך גם בעגלות תאומים. חשוב לציין כי לעיתים המנגנונים שונים מעגלות יחיד, במיוחד באופן הקיפול למשל. לכן חשוב לבקש מהמוכר מספר פעמים להדגים לכם את תפעול העגלה המשולבת טיולון על כל המשתמע מכך.

ולסיום, זכרו כי משמעותם של שני תינוקות, הינה כמות כפולה של כתמים. וודאו עם המוכר כי הבד ניתן לשליפה ולכביסה ושאר החלקים בעגלה ניתנים לניקוי זריז באמצעות מטלית לחה.

מערכת עגליס