הטיפים שלנו

מוצרי תינוקות מגניבים: דיסני, מיננה ועוד

אין תגובות מערכת עגליס 30/12/2014

 

בואו של תינוק חדש הוא תמיד מאורע מרגש ומשמח. ביאת ילד חדש לעולם מרחיבה את המשפחה ומביאה עימה עתיד חדש, מפתיע ומאתגר. אך בואו של תינוק חדש מצריך הכנה מרובה, במיוחד כאשר מדובר בתינוק ראשון להורים טריים. המוצרים עבור התינוק הם רבים ומגוונים ונעים בין מוצרים גדולים כמו מיטת תינוק, עגלה ואמבטיה ועד לפרטים הקטנים כמו מספריים לתינוק ואינטרקום.

במסגרת ההכנה לבואו של התינוק מומלץ לארגן רשימה מסודרת ומקיפה של מוצרים, מהגדולים ועד הקטנים, אך יש לציין שחשוב לא לשכוח את הכיף שבקניות אלה ולהתחדש גם בכמה מוצרי תינוקות מגניבים. מוצרים אלו מתאפיינים גם בהסבת הנאה להורים והגברת תחושת הנוחות שלהם בטיפול בתינוק, וגם מסבה לתינוק שעשוע וכיף גדול. אילו מוצרים מגניבים קיימים לתינוק ומה התועלת של כל אחד מהם?

מוצרים מגניבים לתינוק – רחצה

תחום רחצת התינוק כולל היקף מכובד של מוצרים אך יש לזכור כי חווית האמבטיה עבור התינוק היא חוויה מהנה במיוחד ומרגיעה, מכיוון שהיא מזכירה לו את השהות הרחמית. על כן, כלל שתשדרגו את חווית האמבטיה עבורו, כך תשודרג גם החוויה עבורכם וכולם יזכו להנאה. להלן כמה ממוצרי הרחצה המגניבים לתינוק:

  • בטיה אמבטיה – בטיה אמבטיה הוא משטח רחצה צף שבאפשרותה להפוך את חווית האמבטיה למהנה ומרגיעה, מכיוון שהמשטח הוא למעשה כרית שמתאימה את עצמה למימדי התינוק. האמבטיה מגיעה במגוון של צבעים וצורות שגם מגרים את החושים עבור התינוק ומוסיפים צבע לחוויית הרחצה. חשוב לציין כי יש לשטוף במים את האמבטיה לאחר השימוש ולתלות אותה לייבוש.
  • מגבת קפוצ'ון מיננה – מגבת מיננה ידועה בכך שהיא מוצר מדליק במיוחד לתינוק. מדובר במגבת שמחובר אליה כובע ואותה ניתן לקשור לצוואר ההורה למען נוחות ובטיחות. המגבת היא למעשה מעין סל אופנתי וצבעוני ומומלץ מאוד לרכוש אותה, גם כמתנה עבור מי שהפך להורה טרי.
  • מגבות דיסני – לצג מגבות המיננה קיימות גם מגבות דיסני שידועות באיכות שלהן ומעוטרות בדמויות מפורסמות שכולם גדלים עליהם כמו פו הדוב. גם כאן המגבת מגיעה עם קפוצ'ון והיא עשויה 100% כותנה לשמירה על בריאות העור של התינוק.

מוצרים מגניבים לתינוק – האכלה

מלבד שינה ומקלחת תינוק עסוק רוב זמנו באכילה, בין אם דרך הנקה ובין אם דרך בקבוק. חווית ההאכלה צריכה להיות מיוחדת ואטרקטיבית גם עבור ההורים וגם עבור התינוק ומוצרים מגניבים בתחום זה עבור התינוק יכולים לעשות את ההבדל.

  • בקבוק בייבי בה – בקבוק זה הוא אחד המוצרים המבוקשים והאיכותיים שקיימים להאכלת תינוק. הבקבוק אינו נראה כמו בקבוק טיפוסי מכיוון שהוא נכנס למתקן צבעוני ועגול, מה שגם מפעיל את חושיו של התינוק ומגרה אותו לאכול ולהתעסק בבקבוק וגם מפעיל את הקורדינציה שלו.
  • מחזיק בקבוק וצעצוע – מוצר זה הוא תוספת לבקבוק ההאכלה ומגיע בצורת סרט מעוצב או בצורת צעצוע, שגם שומר שהבקבוק לא ילך לאיבוד וגם משמש כעיסוק וגירוי לתינוק.

 

 

מערכת עגליס