הטיפים שלנו

מוצרי תינוקות מומלצים

אין תגובות מערכת עגליס 04/10/2013

 

תאריך הלידה של תינוקכם קרב ובא ? המשפחה שלכם עומדת להתרחב ? אין ספק שעליכם להתכונן לרגע מרגש זה ולהכין את ביתכם לקראת חזרתכם מבית החולים. אחד החלקים המרכזיים בתהליך ההכנות לקראת היוולדו של התינוק, הינו רכישת מוצרים חיוניים למיניהם. חנויות המוכרות מוצרים המשתייכים לענף התינוקות, מוכרים מוצרים חיוניים יותר ומוצרי פרימיום, מכל הסוגים והמינים, המסופקים על ידי חברות שונות ונמכרים בטווח מחירים מסוים. נשאלת השאלה: אילו מוצרי תינוקות הינם מומלצים במיוחד וחיוניים לשימוש בבית ? כמו כן, באילו מוצרים מומלץ להשקיע במותג איכותי יותר ומדוע ? במאמר זה נסקור את הנושאים הללו וניתן לכם מידע  לגבי מוצרי התינוקות המומלצים ביותר.

שידת החתלה

שידת החתלה הינה אחד מן המוצרים החשובים ביותר בכל הקשור לריהוט חדרו של התינוק. מדובר במוצר פרקטי המספק צרכים רבים ולכן חשוב לרכוש אותה ולא לטעון כי ניתן לחתל את התינוק גם במיטה. אכן, בראש ובראשונה מיועדת שידת ההחתלה כמקום להחתלת התינוק, אך בניגוד להחתלה בכל מיקום אחר, ניתן להניח סלסלות עם מוצרים חיוניים כגון מגוון משחות, צמר גפן, אלכוהול וכיו"ב. כמו כן, השידה מהווה שטח אחסון מצוין באמצעות המגירות המובנות בה. ברוב השידות קיימות מגירות במגוון גדלים, כך שיתאימו לאחסון מוצרים שונים. חשוב להשקיע בשידה גדולה גם על מנת לקבל מקום אחסון גדול יותר וגם לאפשר לעצמכם לחתל את התינוק בנוחיות.

עגלה איכותית

בחודשיו הראשונים  מאז הגיח לאוויר העולם, חשוב מאד להעניק לתינוק אור שמש. אור השמש עוזר לתהליך הגדילה של התינוק ובכלל השהייה באוויר הצח, הינה משב רוח רענן. לכן מומלץ לטייל עם התינוק בעגלה בכל יום ולמשך שעתיים לפחות. בהמשך לכך, מומלץ לרכוש עגלה איכותית, בה יהיה לתינוק נוח ונעים, מגן שמש, מגן מיוחד מפני גשם, אפשרויות שונות לזווית המושב וכמובן שתהיה קלה לקיפול ונכנסת בקלות לתא המטען.

מוצצים מומלצים – אינדיבידואלי לכל תינוק

כמעט כל תינוק בבואו לעולם, זוכה במוצץ. אותו כלי קטן אשר ערכו עצום ככלי מרגיע עבור התינוק ואף עבור ההורים. כיוון שמגוון סוגי המוצצים הינו רחב במיוחד, ההמלצה לגבי רכישת מוצצים מתייחסת לשתי נקודות: ראשית, אם התינוק שלכם בחר במוצץ מסוים, אל תכריחו אותו לעבור למוצץ מחומר או צורה אחרת. אם זהו המוצץ המרגיע אותו, לא שווה להילחם. ההמלצה השנייה נוגעת לגבי המוצצים מן הסוג הישן העשויים גומי פשוט. מוצצים אלו אמנם זולים וחלק מן התינוקות אף מתחברים אליהם, אך הגומי ממנו הם עשויים אינו בריא במיוחד ואף מפריע לצמיחה נכונה של השיניים.

וכטיפ חשוב לסיום, מומלץ ביותר לדאוג כי בכל רגע נתון יהיה ברשותכם מד חום, וזלין, ותרופה להורדת חום מכל סוג שהוא. כמו כן, מומלץ כי יהיו ברשותכם משחה אנטיספטית איכותית ומברשת שיניים מיוחדת המיועדת לתינוקות, אותה ניתן לרכוש בחנויות המתמחות בענף התינוקות.

מערכת עגליס