הטיפים שלנו

מוצרי תינוקות מיוחדים – דגמים 2015

אין תגובות מערכת עגליס 02/04/2015

אם יש תחום שאינו קופא על שמריו אפילו רגע אחד, יהיה זה תחום מוצרי התינוקות. כך, מדי שנה ושנה יוצאים לשוק מוצרים שונים, המקבלים על עצמם שלל תפקידים ומשתלבים היטב במשוואת גידול התינוק. אבל אילו מוצרים הם באמת ובתמים מוצלחים? מהם המוצרים המעניינים ביותר בהם נעשה כיום שימוש?

החדשות הטובות הן שבזה הרגע נכנסנו לשדה משחק רחב, על מגוון רחב של מוצרים איכותיים. המאמר הבא מציג כמה מהמוצרים המומלצים יותר.

בקבוק הפלא יאמו

בתור הורים לעתיד, אתם בוודאי יודעים שהבקבוק יצטרך להיות צמוד אליכם, ואל התינוק, כמעט בכל רגע נתון. סביר מאד להניח שאתם נותנים את הדעת על כך שתכולת הבקבוק תצטרף להיות מחוממת. בקבוק הפלא של חברת יאמו (iiamo) משנה את חוקי המשחק בתחום, פשוט מכיוון שהמדובר הוא בבקבוק מתחמם, שאינו מצריך חשמל או סוללה. באמצעות קפסלת חימום – פטנט ייחודי של החברה – מתאפשר לחמם את מזונו של התינוק לטמפרטורה של כ-37 מעלות, תוך לא יותר מארבע דקות. הדבר, מיותר אולי לציין, מקל על חיי ההורים בשלל דרכים.

בייבי סנס 5

בייבי סנס 5 הוא מוניטור נשימה, ללא סכנת קרינה, הנחשב כיום למתקדם ביותר בעולם בתחום זה של מוצרי תינוקות. המדובר הוא במכשיר הנעשה בשימוש בכל רחבי העולם, הן בקרב הורים והן בבתי חולים, ואשר מבוסס על שני גלאי רגישות המכסים יחדיו את כל שטחה המיטה או העריסה.

מוניטור זה מונח מתחת למיזרון (אין מגע ישיר עם התינוק), והוא מתריע בכל אימת שהתינוק מפסיק את תנועתו או את נשימתו. עקב העובדה שהמכשיר פועל עם סוללות, מבלי שיש צורך לחברו לשקעי החשמל, סכנת הזרם או ההתחשמלות יוצאת מהמשוואה.

בטיה אמבטיה

כעת, עוברים לחלק משמעותי נוסף במשוואת הגידול של התינוק: הרחצה שלו באמבטיה. היות ומדובר בחוויה שלא בהכרח נעימה עבורו, נדרש להפוך אותה לידידותית כל האפשר. בטיה אמבטיה הוא משטח רחצה צף לפעוטות אשר מתאים עצמו לגוף התינוק ומאפשר לו רחצה בטוחה ונעימה החל מהרחצה הראשונה.

בטיה אמבטיה מגיעה כיום במגוון רחב של צבעים, וצורתו אהובה מאד בכל תינוקות בכל רחבי העולם. המוצר כולל וו תליה לייבוש, ושטיפתו נעשית במים.

 

ויש גם מספר מוצצים מומלצים

מוצץ הוא פריט חובה לכל תינוק, כאשר ישנם כיום מספר דגמים הנחשבים למומלצים במיוחד. זה מתחיל עם המוצץ של חברת טומי טיפי – זהו מוצץ אורתודנטי, אשר מספק תמיכה במבנה חלל הפה, מאפשר לשיני התינוק לצמוח ומשאיר אותן במקומן. ואגב, גם שאר המוצרים של טומי טיפי, דוגמת בקבוקים, מברשת ומסרק יכולים בהחלט לקבל עדיפות.

ומה עם מוצץ לתינוקות שלא רוצים מוצץ? המדובר בפיתוח פשוט אך יעיל במיוחד, הכולל בתוכו חור ייעודי דרכו ההורה יכול להכניס את האצבע – ובכך לסייע לתינוקות להתרגל ליניקה.

 

מערכת עגליס