הטיפים שלנו

מוצרי תינוקות קטנים ומ-ג-נ-י-ב-י-ם

אין תגובות מערכת עגליס 27/10/2014

 

משימת ההורות, בכך אין ספק, אינה משימה פשוטה כלל וכלל. אלא שהחוויה המושגת בכך היא פשוט אדירה. בין כל הלחצים והדאגות לתינוקות, ההורים זוכים להתרגש, ליהנות ולשמוח. קניית מוצרים לתינוקות, על אף העלויות שבכך, נחשבת לחוויה שכל הורה נהנה לעבור – ולא קשה להבין מדוע. לפניכם מספר הצעות למוצרים קטנים, שיכולים לשמח את התינוק לא מעט ואף לתרום להתפתחות שלו.

מחזיקים

את הסקירה הנוכחית של מוצרי תינוקות מתחילים עם מחזיקים למוצרים שונים, שתכליתם, כמובן, להקל על התינוק במלאכת השמירה עליהם, וכן למנוע אובדן אפשרי שלהם. מחזיק בקבוק נכנס לתמונה בנקודה הזו בדיוק: סגירתו נעשית באופן פשוט במיוחד על ידי סקוץ', והוא מגיע בחלק מהמקרים עם צעצוע.

תפקיד דומה מקבל מחזיק המוצץ, אשר מחבר בינו לבין בגד התינוק, גם כן באמצעות סקוץ'. המחזיקים כולם מגיעים במגוון צבעים וצורות, מה שמהווה גם כן אטרקציה עבור התינוק.

אמבטיה מתנפחת (או צפה)

כל הורה יודע כי רחצת התינוק שלו עשויה להיות כרוכה במאמצים לא מבוטלים, ולו עקב חוסר הנוחות האפשרי של התינוק. אלא שיש פיתרון שיכול לשפר כל מקלחת, עבור התינוק, במידה משמעותית. אמבטיה מתנפחת, ניתנת לנשיאה ובעלת נפח קטן, היא אחת הרכישות האהובות ביותר עבור ההורים. היא יכולה לשמש את התינוק מגיל הלידה שלו, ועד גיל שישה חודשים לערך.

תענוג גדול לא פחות יכולים לקבל התינוקות באמצעות משטח רחצה צף, אשר משפר עוד יותר את המפגש שלו עם המים, ותורם להרגעת התינוק. זוהי כרית רחצה, המותאמת לגוף התינוק, ואשר מגיעה בצורות ידידותיות. אחד המותגים המרכזיים של מוצר זה הוא בטיה אמבטיה, מותג האהוב על הורים וילדים כאחד.

מסנן פירות וירקות

דגש משמעותי אחר בגידול התינוק צריך להיות מושם על התזונה שלו, כאשר ברור כי אין הרבה דברים בריאים יותר עבורו מאשר פירות וירקות. המוצר הבא, מסנן פירות וירקות, נועד לשפר את אופן הצריכה של מזון זה על ידי התינוק. זהו כלי האכלה, המבוסס על מציצת פירות וירקות על ידי התינוק, כאשר מוצרי המזון עטופים להם בבד רשת. מוצר זה, המגיע אף הוא במגוון צבעים מדליקים, מתאים לתינוקות החל מגיל חצי שנה.

חשיבותן של שקיות

לא כולם נותנים על כך את הדעת, אבל שקיות מסוגים שונים מהוות רכישת חובה עבור לא מעט הורים. זה מתחיל עם שקיות לסטרליזציה במיקרוגל, שקיות אשר משמשות, בין השאר, לניקוי בקבוקים, מוצצים, מוצרי פלסטיק שונים, חלקי משאבה ועוד. החיטוי נעשה במיקרוגל תוך דקות ספורות, ואחוזי הריגת החיידקים במסגרתו הם כמעט מקסימליים.

שקיות להקפאת חלב הן פיתוח חשוב נוסף. הן מאפשרות איחסון של החלב בהקפאה או בקירור, נחשבות לסטריליות לגמרי וניתנות לחיבור, באופן הפשוט ביותר, למשאבות ההנקה. כל אחת מהשקיות כוללת מקום ייעודי, בו יכולים לרשום ההורים את התאריך בו נעשתה שאיבת החלב, מה שכמובן מקל עליהם.

 

מערכת עגליס