הטיפים שלנו

מנשאים וטרמפולינות לתינוק זה בייבי ביורן

אין תגובות מערכת עגליס 16/11/2015

למעלה מ-50 שנה שחברת בייבי ביורן השוודית מייצרת מוצרי תינוקות איכותיים ובטיחותיים, תוך הצבת איכות החיים של התינוק והוריו במקום הראשון. מתחילת הדרך מחלקות הפיתוח והייצור של בייבי ביורן חשבו כיצד לספק לתינוק הנאה מרבית ונוחות מקסימלית תוך שימת הערך של "תינוק מאושר – הורים מאושרים" במקום הראשון.

בייבי ביורן – חזון של תינוקות מאושרים

מאז היווסדות החברה בשנת 1961, החברה צמחה והתרבה, וכיום עשרות מוצרי התינוקות של בייבי ביורן הם המוצרים הנמכרים בכל העולם. למרות התרחבותה המרשימה של החברה, היא המשיכה לפעול ממפעל הבית בשוודיה תוך שמירת החזון של מיסד החברה ביורן יעקובסון.

בדיקות בטיחות ואיכות

כאמור, צוות הפיתוח של בייבי ביורן מציב את בטיחות הילדים שלכם במקום הראשון. בכל מוצר ומוצר מושקעת מחשבה מעמיקה והפיתוח נעשה בצמוד למיטב הרופאים והמומחים בתחום התינוקות, בהם גם מעצבים מהשורה הראשונה והורים לתינוקות שמנסים את המוצר וחווים דעה. הדרך למוצר המוגמר היא אמנם ארוכה, אך בסיום התהליך נוצר לו המוצר המושלם להורה ולתינוק, ועומד בדרישות הקפדניות של בייבי ביורן.

הטרמפולינה התחילה את הכל

המוצר הראשון שנוצר בחברה היה טרמפולינה לתינוק, מיסד החברה ביורן יעקובסון אשר נסע לארה"ב בשנת 1960 ראה באחת החנויות טרמפולינה והתרשם מאוד והחליט לקנות אותה לאחיינו האהוב. לאחר שראה עד כמה האחיין התאהב בטרמפולינה חשב לעצמו חבל שאי אפשר לרכוש טרמפולינות בשוודיה, והחליט להתחיל לבנות טרמפולינות בעצמו.

בתחילה רכש יעקובסון שאריות בדים כדי לתפור את הריפוד ואת המסגרת רכש באופן קבוע מספק חיצוני. למרות הקשיים בתחילת המכירה, החלה להיות התעניינות לאחר זמן מה של המוצר בשוק בקרב הורים, הביקורות שיבחו את המוצר וההתעניינות ברכישת הטרמפולינות גברה משמעותית. לאחר זמן מה, הפכה הטרמפולינה ללהיט בשוודיה, אירופה ובעולם כולו.

מנשא התינוק של בייבי ביורן – בטיחות מעל הכל

בשנת 1970 יצא מחקר חדש מבית החולים "ריינבו" באוהיו – ארה"ב, כי קרבה פיזית אל התינוק משמעותית ביותר להתפתחותו בהמשך. רופאים ומטפלים בילדים אמצו גישה זו במהירות בניגוד לגישתה של ד"ר הולט (אשר הייתה רווחת במאה שעברה) שבה יש להרחיק את התינוק לצורך חינוכו. חשיבות המגע הפיזי עם התינוק הפך להיות מהות הטיפול בתינוק עבור הורים רבים.

שינוי זה בתפיסה לגבי הטיפול בתינוקות השפיע רבות על יעקובסון שהיה אז בעצמו אבא לשלושה ילדים. יעקובסון חשב לעצמו כיצד תוכל בייבי ביורן לסייע בנושא ומיד עלה במוחו הרעיון של לפתח מנשא אשר מאפשר להורה להיות במגע פיזי ארוך וממושך עם התינוק. המנשא לתינוק מאפשר להורה חופש פעילות בשל כך שידיו חופשיות. הגרסה הראשונה של מנשא בייבי ביורן זכתה להצלחה רבה והערכה.

מנשאי התינוק של בייבי ביורן הפכו לשם דבר עולמי. מיליוני תינוקות ברחבי העולם נישאים במנשאי האיכות הללו ונהנים מקרבה להוריהם, ומהתפתחות תקינה וטובה. המנשאים עברו עם השנים שדרוג ושיפור, ופותחו בצוות הכולל מומחים רפואיים, והתוצאות הן העיצוב הארגונומי הייחודי של כל דגם ודגם אשר הופך את מנשאי בייבי ביורן לקלים, נוחים להפליא לשימוש ומעוצבים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מוצרי בייבי ביורן בעגליס

בחנות עגליס תוכלו למצוא מגוון מוצרים מבית בייבי ביורן, ובהם גם מוצרי הדגל של החברה : טרמפולינות, מנשאים ומשחקי התפתחות מגוונים. עם מוצרי בייבי ביורן התינוק שלכם יוכל ליהנות מנוחות ותמיכה, ואתם תהיו חופשיים לבצע את המשימות שלכם ביומיום תוך קלות מרובה. צוות עגליס זמין לרשותכם להסברים והמלצות על מוצרי בייבי ביורן.

מערכת עגליס