הטיפים שלנו

משלוח פרחים ליולדת

אין תגובות מערכת עגליס 19/07/2020

לידת תינוק הוא אחד מהאירועים המרגשים ביותר שיכולים להיות. נשמה חדשה שיורדת מהשמיים בגוף זעיר ורך שכל כולו אומר טוהר. לאחר ההתרגשות מהתינוק, אסור לשכוח כי מאחוריו עומדת אימא שלו, האישה שסחבה אותו במשך תשעה חודשים בבטנה, סבלה, התאמצה למענו וכעת, כשהכול מאחוריה, צריך לדאוג לפנק אותה.

מה היא לא תקבל? החל מסידורי בלונים צבעוניים, מארזי טיפוח לאם ולתינוק, בגדים לרך הנולד, שוקולדים, צעצועים ודובונים וכמובן, משלוחי פרחים ססגוניים, אגרטלים וזרים מסוגים שונים.

למה לבחור דווקא במשלוח פרחים ליולדת?

מגוון המתנות ליולדת הוא גדול מאוד כפי שכבר הוזכר קודם, וכאשר מעוניינים להוסיף למתנות נופך טבעי ורענן, ניתן לשלב אותן בתוך מארז פרחים. זרי פרחים ליולדת אינם מכילים סתם פרחים, בעת בחירת הפרחים לצורך הרכבת הזר, שמים דגש מיוחד על בחירת פרחים טריים שיישמרו לאורך זמן, הן בבית החולים והן בבית לאחר השחרור. כמו כן, מורכבים הזרים מפרחי העונה מה שמוסיף רבות לנראות ולתוחלת החיים שלהם.

בנוסף לזאת, ניתן לבחור את הפרחים בהתאמה אישית על פי טעמה האישי של היולדת אליה ממוען המשלוח וכן להוסיף למארז מגוון תוספות משמחות כמו בלוני הליום, שוקולדים משובחים, צעצועים רכים כמו דובוני פרווה או צעצועים אחרים לתינוק. ניתן גם לבחור דווקא לשלב מוצרים לתינוק כגון בגדים ראשוניים, כובע או שמיכה, מוצצים, בקבוקים וכן הלאה.

הזמנת משלוח פרחים ליולדת – לא חייבים להגיע לחנות

בדרך כלל, כאשר נודעים על חברה או בת משפחה שילדה, מעוניינים להפתיע אותה במשלוח כמה שיותר מהר, ולעיתים, אין את הזמן והפניות לגשת לחנות לרכוש מארז מתנה ליולדת ולנסוע אליה לביקור. בדיוק לכן קיימת האפשרות של הזמנת מארזים ליולדת בצורה מקוונת. 

רכישת משלוחי פרחים ליולדת אונליין יכולה לחסוך הרבה זמן, מצד אחד. ומצד שני, גם לאפשר לכם לשלוח לה אותו על ידי שליח מבלי שתאלצו לטרוח יתר על המידה ולהיטלטל עד לבית החולים בכדי להביא לה את המשלוח.

משלוח ליולדת על ידי שליח

כאשר מבצעים רכישת משלוחים באונליין ובוחרים שהמשלוח יגיע אל מחלקת היולדות על ידי שליח, ניתן להבטיח כי הוא יתקבל בברכה על ידי היולדת בכל שלב בה הוא יגיע אליה. וזאת, מכיוון שלא תמיד נמצאת היולדת במצב שבו היא יכולה לארח אנשים וכשהיא מקבלת משלוח על ידי שליח, היא יכולה פשוט לראות אותו, ליהנות מהיחס ומתשומת הלב וכאשר היא תאזור כוחות, להתקשר למי ששלח אותו ולהודות לו.

מלבד זאת, אנחנו הרי בעידן חדש, בחודשים האחרונים מאז התפרצה מגפת הקורונה, הוטלו הגבלות שונות על ביקורים במחלקות היולדות ולא בכל בתי החולים מאפשרים לאורחים להיכנס ולבקר במחלקה. על כן, יש צורך למצוא פתרונות אחרים כיצד לשמח יולדת שקרובה לליבכם ומשלוח פרחים תמיד יוכל להגיע עד אליה לחדר.

מערכת עגליס