הטיפים שלנו

משפחה מרובת ילדים? כך תוכלו לחסוך אלפי שקלים

אין תגובות מערכת עגליס 02/12/2014

 

יוקר המחיה בישראל מניע אנשים רבים לחפש כל העת דרכים לחסוך כסף. בעוד שאצל משפחות קטנות דרכים חדשות לחסוך כסף הן דבר נחמד, הרי שבקרב משפחות מרובות ילדים לחיסכון כספי יש משמעות הרבה יותר גדולה.

בסקירה שלהלן נתאר כמה דרכים שבהן ניתן לחסוך אלפי שקלים בחודש. בין היתר נספר על האפשרות לחסוך במוצרים כמו ביגוד, בעגלות ילדים באיכות מצוינת וכן ברכישות של מוצרי מזון, מוצרים לבית ומוצרי חשמל ואלקטרוניקה.

לובשים וחוסכים

ביגוד נאות נחשב למצרך בסיסי, שאי אפשר להסתדר בלעדיו. בעוד שמבוגר שסובל מחסרון כיס יכול להסתפק גם בבגדים מהשנה שעברה, אצל ילדים הדבר בלתי אפשרי. ילדים, מטבעם, לא מספיקים לגדול וכל ההורים רוצים שהתפתחותם תהיה תקינה ובריאה. עם זאת, הגדילה מביאה עימה הוצאות מרובות ברכישה של חולצות, מכנסיים, נעליים וכן הלאה.

כדי לחסוך בסעיף הלבוש בקרב משפחות מרובות ילדים ניתן:

  • לרכז את הרכישות לתקופות של סוף עונה.
  • להתמקד ברשתות האאוטלט והעודפים שמציעות בגדי ילדים והנעלה במחיר מוזל.
  • לשמור בגדים במצב טוב על מנת שהללו ישמשו את הילדים הקטנים יותר, לכשיגדלו.

עגלה עם חיסכון

תינוקות ופעוטות זקוקים לא רק לבגדים כי אם גם לעגלות ילדים איכותיות ובטוחות. עגלות איכות ממותגות בנויות מחומרים איכותיים ועל פי כל התקנים והן שומרות על בריאות הגב ומאפשרות נסיעה נוחה ונעימה.

מסתבר שעגלות איכותיות במיוחד ניתן לרכוש לאו דווקא במחירים מרקיעי שחקים. למעשה, באמצעות לחברה ייחודית כמו עגליס, למשל, ניתן להצליח לחסוך כסף רב, וזאת בזכות כמה שיטות ייחודיות לרכישה:

  • נוסעים ביחד – בעגליס ניתן לרכוש עגלת ילדים מיוחדת שנקראת עגלת אחים. מוצר זה, שמגיע במגוון רחב של דגמים ועיצובים מאפשר להסיע בעגלה אחת שני ילדים קטנים. גם נוח וגם חסכוני להפליא.
  • ליסינג – רכישה על עגלה בליסינג מאפשרת לשלם פחות שכן מדובר על חכירה לזמן ארוך במקום על רכישה. למי שהדבר מתאים לו, אפשר לחסוך הרבה מאוד כסף שכן בגמר השימוש מחזירים את העגלה וכך – משלמים פחות.
  • יד שניה – בעגליס ניתן למצוא עגלות ילדים איכותיות מיד שניה, שמסופקות לאחר טיפול והשבחה. פתרון זה מתאים למי שרוצה לחסוך ולא מעוניין להחזיר את המוצר לאחר תקופת השימוש.

משלמים פחות במועדון

חיסכון ברכישה של ביגוד וברכישה של עגלות הוא מצוין, אבל כדאי לנצל עוד דרכים רבות לחיסכון, במיוחד למשפחות מרובות ילדים. בין היתר ניתן:

  • להצטרף למועדוני לקוחות בחנויות וברשתות – חברי מועדון יכולים לקבל הנחות משמעותיות ברכישה של מוצרים לבית, משחקים, צעצועים, מכשירי חשמל ועוד.
  • לנצל בקפידה את ההטבות שמציעות חברות כרטיסי האשראי. עדיף לשים לב להטבות במוצרי ילדים, מוצרי בית, בילויים וכן הלאה.
  • לעשות שימוש בקופונים, לברר על סיילים טובים ולא לשכוח – בסופר מרקט להקפיד על רכישה רק על פי רשימת קניות.

 

מערכת עגליס