הטיפים שלנו

מתנות מיוחדת ליולדות

אין תגובות מערכת עגליס 16/07/2017

אמנם נשים שילדו, כבר קיבלו את המתנה היפה מכל, אולם זהו גם הזמן לפנק אותן במתנות מיוחדות, שכן הן ראויות לכך מכל ההיבטים. במיוחד לאחר תקופת הריון שלעולם איננה פשוטה, הלידה המתישה, ולכן לכל יולדת מגיעה מתנה מיוחדת ועדיף גם פרקטית ושימושית.

אילו מתנות הן פופולאריות?

כאשר מדובר על מתנות מיוחדת ליולדות, ישנם כמה מוצרים פופולאריים במיוחד: שמיכה נעימה ועוטפת, חיתולים העשויים ממאה אחוז כותנה, חליפות לרך הנולד וישנם עוד אין ספור רעיונות למתנות, כמו שוקולדים או זר פרחים מפואר. בהחלט כדאי לחפש אחר מוצרים פרקטיים ואיכותיים. בנוסף, יש להתייחס ללידה. האם נולד ליולדת תינוק בפעם הראשונה? מהו מין התינוק? באיזה פרק זמן היולדת תקבל את המתנה?

רעיונות למתנות

סופי הג'ירפה – נשכן תוצרת צרפת אותו מייצרים בעבודת יד, והוא איננו עשוי מחומרים רעילים. זהו צעצוע המפעיל את כל חושיו של הילד ומעודד אותו לשחק, ובנוסף תורם להתפתחותו. זאת ועוד, הנשכן מסייע לתינוקות הסובלים מכאבי שיניים כאשר אלה בוקעות.

מוצצים – איך שומרים על מוצצים? על מוצצים ניתן לשמור באמצעות נרתיק למוצץ – גיטה. את המוצר אפשר לחבר לתיק אותו תולים על העגלה, הוא קיים במגוון צבעים עליזים, ואכן זהו הפתרון האולטימטיבי על מנת שהמוצץ לא יתלכלך או יאבד.

כיסא בטיחותצ'יקו נקסטפיט הינו כיסא בטיחות לרכב המתאים הן לתינוקות והן לילדים אשר משקלם הוא עד 30 ק"ג. את הכיסא הנ"ל יש לקשור נגד כיוון הנסיעה כאשר משקלו של התינוק לא עולה על 9 ק"ג. לעומת זאת החל מגיל שנה יש לקשור את הכיסא עם כיוון הנסיעה. בנוסף, את המשענת ניתן לכוון לכמה וכמה מצבים, וקשירת כיסא הביטחון לרכב הינה קלה ופשוטה.

מתנות לעגלה – מומלץ גם לרכוש חיבוקית שתחמם את עגלת התינוק. זהו משטח המיועד לעגלה הכולל שמיכה נעימה למגע, אשר בין היתר שומרת על כך שלתינוק יהיה חמים ונעים. חיבוקית עשויה מבד מאה אחוז כותנה, אפשר להסיר אותה מהעגלה, והיא מתאימה לתינוקות ופעוטות עד גיל שנתיים.

ציוד לחדר לידה – לא תמיד היולדות יודעות בדיוק מה לקחת עמן לבית החולים: ניתן למצוא חבילות ליולדת הכוללות מטענים לניידים, חיתולים, שמנים להזנת הגוף, רפידות הנקה ועוד שלל מוצרים אחרים.

לידה היא ללא ספק חוויה יוצאת דופן ולכן צריך לפנק את הקרובים לכם במתנה שתגרום להם לחייך.

מערכת עגליס