הטיפים שלנו

סדרת סיטי מיני המעולה של חברת בייבי ג'וגר

אין תגובות מערכת עגליס 02/11/2015

סדרת סיטי מיני הנה סדרה של עגלות לתינוק תוצרת חברת בייבי ג'וגר. העגלות מאובזרות באמבטיה עם כיסוי רגליים וכילה ליתושים, טיולון ובולמי זעזועים. כמו כן, מכילות העגלות גגון המכסה את כל שטח התינוק.

השכרת סיטי מיני

ניתן להשכיר עגלה לתינוק מסדרת סיטי מיני לתקופות משתנות. יוצאים לחופש? טסים לחול? העגלה מתאימה לכל גיל, מתקפלת בקלות ובקומפקטיות ומכנסת לכל תא מטען.

מבחר צבעים
על אף שצורת העגלה קבועה: אמבטיה המתלבשת בצורה אלכסונית על מרכב הגלגלים, עם גגון בחלק העליון, הצבעים שניתן לרכוש את העגלה מרובים ומגוונים. ניתן לבחור 5 צבעים: אדום, כחול, חול, סגול, ירוק.

עגלה עם חלונות

העגלה מכילה 2 חלונות הצצה מהגגון של התינוק. כך, התינוק יכול לראות מה נעשה סביבו ולא לחוש לבד בתוך סביבה מוצלת לא נראית. את החלונות ניתן לסגור במידת הצורך על ידי כיסוי מותאם, מה שמאפשר לכם גמישות רבה אף יותר.

כל הנוחות להורים

משענת מתכווננת להתאמה קלה ונוחה של זווית הטיולון של התינוק מאפשרת לכם להושיב או להשכיב את התינוק על פי הצורך. העגלה שלכם התלכלכה? כל הבדים בעגלה – כביסים, דבר משמעותי מאוד כאשר מדובר במוצר שאנו משתמשים בו ברמה היומיומית עבור התינוק.

עגלה קלה – מאפשרת תנועה חלקה

ביחס לגודלה ולמראה החיצוני שלה, נחשבת עגלת סיטי מיני לקלת משקל, נוחה לתנועה וחשוב מכל – לעגלה המתקפלת בקלות ובקומפקטיות. כשקל לכם, גם התינוק שלכם מרוויח ותוכלו לחוש זאת עוד כשהאמבטיה תהיה ברשותכם ללא העגלה. עם העגלה – תוכלו להיווכח כי היתרונות רק הולכים ומתעצמים.

בחירת הדגם המומלץ לכם

סדרת סיטי מיני של בייבי ג'וגר מגיעה ב 3 דגמים:
סיטי מיני 3 גלגלים – בעגלה זו קיים גלגל קדמי יחיד ו2 גלגלים אחוריים. עגלה זו הינה העגלה הקלה ביותר בסדרה.
סיטי מיני 4 גלגלים – בעגלה זו 2 גלגלים קדמיים ו 2 אחוריים. עגלה זו נחשבת יציבה יותר אך גם קצת יותר כבדה.
סיטי מיני ג'יטי GT – זהו הדגם החדשני ביותר בסדרה., גם הוא מגיע עם 3 גלגלים אך יש בו מספר חידושים: גלגלי סילקון מוקצף איכותיים עם מערכת בולמי זעזועים מתקדמת. ידית דחיפה

מתכווננת המאפשרת להורים נוחות מרבית וריפוד איכותי ועבה במשענת גב התינוק.
כל הורה בוחר בדגם המתאים לו ומשרת את צרכיו באופן מיטבי.

מערכת עגליס