הטיפים שלנו

סייבקס עולם שלם של איכות

אין תגובות מערכת עגליס 24/05/2016

סייבקס הינו מותג גרמני אשר מתמחה בייצור עגלות תינוק, טיולונים, מנשאים וכיסאות בטיחות. סייבקס יידועים בזכות איכות מוצריהם בשילוב עיצוב עדכני מנצח אשר משתלב בצורה אורגנית עם בטיחות ללא פשרות. חברת סייבקס אף זכתה בתחרויות רבות בתחום כיסאות הבטיחות לילדים כאשר שאיפתה העיקרית היא לשלב את הבטיחות עם פונקציוליות ונוחות מירבית להורים ולתינוק.

כיסאות הבטיחות של סייבקס

אחד המוצרים בהם חברת סייבקס מתמחה הינם מושבי הבטיחות שלה, ישנם מספר מושבי בטיחות ודגמים איכותיים ומגיל לידה ועד גיל 4 שנים:

מושב בטיחות SIRONA

הינו אחד ממושבי הבטיחות החזקים ביותר שקיימים כיום בשוק כיסאות הבטיחות, סירונה זכה בפרסים רבים והינו מתאים מגיל לידה ועד גיל 4 שנים או משקל של 18 ק"ג, המושב מפחית את הסיכון בפציעה בכ- 80% לעומת כיסאות בטיחות אחרים. כיסא הבטיחות סירונה בעל חיבור איזופיקס מובנה ומעניק הגנה מירבית גם בעת פגיעת צד וזאת בזכות מערכת LSP טלסקופית. כיסא הבטיחות סירונה מאפשר התקנה נגד כיוון הנסיעה לתינוקות עד גיל לידה ולאחר מכן ניתן להתקין את הכיסא עם כיוון הנסיעה, במקרה זה התינוק יהיה מוגן ע"י כרית אוויר אשר מתנפחת בשעת תאונה וסופגת את הדף הפגיעה. המושב מגיע במגוון צבעים וניתן לבחור את הצבע לפי רצון ההורים.

מושב הבטיחות ג'ונו 2 FIX

מתאים החל מגיל 9 חודשים ועד 4 שנים, כיסא זה זכה בתחרות Stiftung Warentest לשנת 2013, ככיסא הטוב ביותר לילדים בקבוצה 1. לכיסא כרית ביטחון מתכווננת שהינה בגדר פטנט המפחיתה משמעותית את הסיכון לפגיעות צוואר. לכיסא גם מערכתLSP מתקדמת אשר סופגת את אנרגיית הפגיעה בשעת תאונת צד.

סל קל ATON

מתאים מגיל לידה ועד 18 חודשים, הסל קל של סייבקס אטון הינו קל במיוחד ומאפשר להורים ניידות רבה, על ידי האפשרות להתקנת הסל קל בצורה פשוטה ונוחה בטיולונים ובעגלות של סייבקס או מותגים אחרים. לכיסא גגון להגנה מרבית מפני השמש, בסל קל של סייבקס ניתן להתקין גם בסיס איזופיקס למושב הרכב. הסל קל זכה בתחרות לשנת 2009.

מערכת עגליס