הטיפים שלנו

עגלה בליסינג – כמה תחסכו?

אין תגובות מערכת עגליס 27/06/2017

הצטרפותו של תינוק חדש למשפחה, תמיד מלווה בהמון שמחה, אבל, בואו נהיה כנים, גם בהוצאות רבות, שאינן תמיד נוחות לכיסכם, ההורים, במיוחד, כשהן מגיעות כולן יחד. מובן שתרצו את הטוב ביותר עבור הבייבי שלכם, אבל, כידוע, מחירם של מוצרים לתינוקות בכלל, ובפרט עגלות לתינוק, גבוה למדי, ויחד עם מיטת תינוק, שידת החתלה, אמבטיה, טיטולים, מחמם בקבוקים, בקבוקים, מוצצים, ביגוד, וכל מה שנלווה להגעתו של תינוק חדש הביתה, הסכומים גבוהים למדי, ועשויים בקלות להגיע לעשרות אלפי שקלים בעת הקניה הראשונית.

אם כן, כיצד חוסכים? כיצד מקצצים את העלויות הראשוניות הגבוהות?

מוצרים לתינוקות מיד שנייה

הפתרון הראשון מיועד למשפחות בהן לא מדובר בילד ראשון או למשפחות בהן במעגל המשפחתי ובמעגל החברים הקרוב ישנו פעוט שגדל. חלקם של המוצרים והפריטים ניתן להעברה, אבל, עדיף שלא לרכוש/להשתמש בפריטי יד שנייה שמקורם בלתי מוכר לכם, במיוחד כאשר מדובר בתינוק רגיש שזה עתה נולד. במקרים כאלה, אף פעם אינכם יכולים לדעת איזה מחלות הם נושאים איתם ולאילו חיידקים ווירוסים אתם חושפים את הבייבי שלכם בימים הראשונים והקריטיים לחייו. גם אם נסיר את הפריטים האישיים והחד-פעמיים (כמו מוצצים, בקבוקים ופטמות לבקבוקים), עדיין נשאר עם רשימה של מוצרים לתינוקות (כמו ביגוד או עגלות לתינוק) אשר עלולים לסכן את תינוקכם, כשהם מגיעים משומשים.

עגלות לתינוק בליסינג

הפתרון השני (המועדף וההיגייני יותר), הינו תחום חדש, אשר מאפשר לכם ההורים, ליהנות מעגלת תינוק חדשה, איכותית וממותגת, בעסקת ליסינג. עסקאות ליסינג על עגלות לתינוק זהות בעקרון העומד מאחוריהן לעסקאות ליסינג על רכב: אתם מפקידים פיקדון בגובה אחוז מסוים ממחירה של עגלת תינוק חדשה, ולאחר מכן, אתם בוחרים את מסלול הליסינג הנחוץ לכם (12 חודשים, 18 חודשים או 24 חודשים) ולפיו נקבעים התשלומים החודשיים שתשלמו במהלך תקופה זו. בסיום התקופה, תעמודנה בפניכם האפשרויות להשלים את הסכום ששולם על לנקודה זו בזמן למחירה המלא של העגלה, או, לחילופין, לקבל את הפיקדון חזרה לידיכם ולהחזיר את העגלה אלינו, לחברת עגליס. בדרך זו, אתם יכולים להעניק לתינוק שלכם עגלה מודרנית ומשופרת, במחיר הנמוך בהרבה ממחירה הקניה שלה, וללא חשיפה לסיכון של וירוסים ומחלות משימוש קודם.

כמה תחסכו? דוגמה לעסקה משתלמת כזו

אם תחליטו על עגלת בוגבו קמיליון דור 3 (Bugaboo Cameleon 3), אשר נחשבת לעגלת הדגל של חברת Bugaboo ההולנדית, ומחירה 5,350 ₪, תפקידו במעמד ההזמנה פיקדון של 642 ₪ (12 אחוזים ממחירה של העגלה) ולאחר מכן, תשלמו סך של 273 ₪ בחודש לעסקת ליסינג של שנה (סך של 3,276 ₪ לכל התקופה), 219 ₪ לחודש בעסקה של שנה וחצי (סך של 3,942 ₪ לכל התקופה), ו-190 ₪ בחודש בעסקה של שנתיים (סך של 4,560 ₪ לכל התקופה). בתום התקופה, בעת החזרת העגלה במצב טוב (פרט לבלאי שבשימוש סביר) תקבלו לידיכם את הפיקדון ותוכלו להחליט אם לשלם את ההפרש ולרכוש את העגלה, או להחזיר אותה ולסיים את ההתקשרות. אין ספק שליסינג לעגלות תינוק מהווה חיסכון משמעותי להורים הניצבים בפני מבול הוצאות שנלוות להגיעו של תינוק הביתה.

מערכת עגליס