הטיפים שלנו

עגלות אחים הפתרון המושלם!

אין תגובות מערכת עגליס 12/09/2016

אין ספק שעגלות אחים הן פתרון מדהים להורים עם ילדים קטנים, לצאת עם תינוק אחד יכול להיות מורכב ועל אחת כמה וכמה יציאה עם שני ילדים קטנים, כאשר לעיתים יש הפרשי גילאים בין תינוק שנולד זה עתה ובין פעוט בין שנה פלוס, במיוחד בשביל זה נוצרו עגלות אחים אשר יכולות לשלב בין טיולון לעגלה לגיל גדול יותר עם סל שכיבה עבור תינוקות קטנטנים. כיום ישנן מספר רב של עגלות אחים ממותגים שונים, ולכל אחת יתרונות משלה, אך תמיד יש את אלו שבולטות מעל כולן.

לשם מה עגלות אחים נוצרו

עגלות אחים נצרו כדי לעזור לכם להתנייד עם שני קטנטנים, ישנן מספר אפשרויות להתניידות נוחה ופשוטה עם שני פעוטים, העגלות יכולות להיות קלאסיות של ילד לצד ילד או עגלות רכבת ולפעמים אפשר להוסיף טרמפיסט כאשר הילד הגדול עומד על העגלה והקטן יכול לשבת או לשכב בנוחות. כל האפשרויות מצויינות אך מה מתאים לכם?

עגלות אחים מה נכון בשבילכם?

עגלות האחים הקלאסיות בהן התינוקות או הילדים יושבים זה לצד זה הן העגלות שכולם מכירים, יש להם יתרונות כמו נוחות, קיפול נוח ומהיר ועוד אך לעיתים יכולה להתעורר בעיה של כניסה ויציאה בדלתות כאשר העגלות רחבות מידי, למרות שגם על זה חשבו ומצאו פתרון כדוגמת העגלות של בייבי גוגר שעוברות בקלות בכל דלת סטנדרטית.

עגלות הרכבת

עגלות אלו למעשה מאפשרות מצב בו אחד הילדים יכול לשכב והשני לשבת מבלי שזה ישפיע אחד על השני החיסרון העיקרי הוא הכניסה במעליות שלעיתים אינן נכנסות כמו שצריך בגלל אורכן.

עגלות קומות

כמו שהן נשמעות נמצאות במצב של גבהים שונים, העגלה לא כל כך פופולרים בארץ מכיוון שלרוב התינוק נמצא למטה מה שמקשה את הגישה והטיפול בו.

עגלות אחים טרמפיסט

הטרמפיסט יכוול להגיע במצב של תוספת ישיבה צידית או עמידה כאשר הילד עומד לפני האמא אשר דוחפת את העגלה, מצב שלפעמים יכול להיות לא מאוד נוח ומגביל את הראייה והניווט של ההורה. טרמפיסט צד יכול להיות פתרון מצויין על אף שיש לבדוק שהוא מתאים לעגלה שלכם, במצב זה הילד יכו לשבת בחלק מהזמן, התוספת אינה כבדה ואינה תופסת מקום רב.

מערכת עגליס