הטיפים שלנו

עגלות, אחים ומה שביניהם

אין תגובות מערכת עגליס 11/12/2016

עוד לא הספקתם להתרגל לאחד והנה הגיע לו עוד תינוק מתוק שדורש לא פחות תשומת לב ואהבה. השמחה גדולה, אבל איך מתניידים עם שני קטנטנים? כמובן שאי אפשר להחזיק שתי עגלות במקביל, זה מסורבל, זה לא נוח, וזה כמובן לא בטיחותי. בשביל זה יצרו עבורנו את עגלות האחים. כיום יש מבחר לא קטן של עגלות אחים המאפשרות לנו להתנייד בקלות ובנוחות, ובשלל אפשרויות ודגמים אופנתיים ממותגים שונים.

מהן עגלות אחים?

עגלות אחים הם למעשה עגלה אחת המורכבת משני מקומות ישיבה עבור שני ילדים. העגלות מגיעות בווריאציות שונות של ישיבה זה לצד זה, בווריאציה של אחד מעל השני או האחד מול השני. עגלות אחים הם למעשה גם עגלות תאומים אך כאשר הילדים נמצאים בגילאים שונים הצרכים שלהם שונים. לדוגמא תינוק בן שנה פלוס ותינוק בן יומו שונים מאוד במנח הישיבה או השכיבה שלהם (תינוק בן יומו עדיף שיהיה מונח בתוך אמבטיית שכיבה של 180 מעלות).

על כן, בעגלות אחים ניתנת האופציה להושיב ילד אחד בטיולון ואת השני בתוך אמבטיה, בהמשך כאשר התינוק יגדל נוכל לנתק את האמבטיה ולהושיב אותו בטיולון ליד אחיו. במידה ולא תרצו לרכוש את האמבטיה תוכלו תמיד לשכור אותה אצלנו בעגליס.

בעגלת אחים, בניגוד לעגלות תאומים, קיימת גם אפשרות להפוך את העגלה לעגלת יחיד באמצעות ניתוק אחד המושבים.

מה חשוב בעגלת אחים?

כאמור מדובר למעשה בעגלה זוגית על כן חשוב שיהיה לכם קל להרים את העגלה וכמובן לקפל אותה בקלות ובנוחות. חשוב אם כך גם להסתכל על הרוחב ולאורך של העגלה, האם העגלה עוברת בקלות בכל דלת סטנדרטית, לדוגמא עגלות האחים של בייבי ג'וגר אשר עומדת בקנה אחד עם פרמטרים אלו. כמובן שחשוב לשים לב לכל שאר הדברים שעליהם הייתם מקפידים בעגלה רגילה, כגון: בטיחות הילד והקשירה, מנח הגב, כיסוי מפני השמש וסל חפצים תחתון גדול ורחב.

ישנם מספר דגמים מומלצים לעגלות אחים, עגלות בייבי ג'וגר, עגלת האחים של ביבה, עגלות אחים של בוגבו, עגלת תאומים מאונטין ועוד. אצלנו תוכלו ליהנות מאפשרויות רבות כולל השכרת / ליסינג לעגלות לחודשים הראשונים או לרכוש עגלות יד שניה שעברו חידוש במחיר מוזל. והכי חשוב, תמצאו את העגלה המושלמת עבורכם ועבור הילדים שלכם.

מערכת עגליס