הטיפים שלנו

עגלות אחים – מה הכי מתאים לכם?

אין תגובות מערכת עגליס 17/11/2013

עגלות אחים – מה הכי מתאים לכם?

זוגות רבים בוחרים להביא לעולם כמה ילדים ברצף, מתוך סיבות רבות. הרצון שהילדים יהיו קרובים בגיל וכך קרובים יותר בחיים, השמחה הגדולה שבהבאת ילדים לעולם, ועוד סיבות רבות ומגוונות. נטייה זו הולידה צרכים שונים, ואחד מהם הוא הצורך לצאת מהבית בנוחות כשיש יותר מילד קטן אחד לטפל בו.

עגלות אחים הם פיתרון נוח במיוחד שיכול להתאים לאחים בגילאים שונים. עגלות אלו מתוכננות במיוחד לנשיאת משקל רב בצורה נוחה ובטוחה. הן עשויות מחומרים חזקים במיוחד, ועם טכנולוגיות מתקדמות הן נעשות קלות וחזקות יותר עם השנים.

כמו עגלות אחרות, גם עגלות האחים מגיעות במגוון רחב של צורות, אך כאן המגוון עולה על שאר הסוגים, והפתרונות יכולים להיות מכל מיני כיוונים. מעגלת התאומים הקלאסית ועד עגלת ה"טרמפיסט", להלן המגוון שבשוק בימינו, כדי להתחיל להבין מה עגלת האחים שהכי מתאימה לכם.

סוגי עגלות אחים

העגלה הקלאסית היא כמובן עגלת התאומים, בה שני מושבים זהים צד לצד, עם רוחב מרשים במיוחד. החיסרון המיידי הנראה לעין הוא אותו הרוחב המדובר, שהופך את העגלה למסורבלת למדי, בייחוד במדרכות צרות. זוגות רבים אוהבים את העגלה הזו שכן היא מאפשרת תקשורת בין שני האחים, לטוב או לרע, וכי יש לה מראה קלאסי שרבים אוהבים. למי שאוהב, מומלץ מאוד לקחת בחשבון את איזור המגורים והסביבה המיידית, ולהבין עם עגלה רחבה מסוג זה מתאימה לכם.

עגלת הרכבת היא עגלה בה הילדים יושבים אחד אחרי השני, כמו קרונות רכבת, לרוב, אך לא תמיד, בהבדלי גובה קלים. הגישה לתינוק הנמוך יותר מוגבלת מעט, אך שלא כמו אחותה – עגלת התאומים, היא צרה למדי, ומאפשרת מעברים נוחים ואכסון נוח. עגלות אלו לרוב מתקפלות בצורה נוחה יותר.

עגלות אחים מתקדמות

הסוגים החדישים יותר כוללים את עגלות הטרמפיסט, ה"באגי" (טרמפיסט צד) והטרמפיסט העומד, על מגוון האפשרויות שבהם. הבאגי הינו עגלת צד המתלבשת כתוסף לעגלת היחיד. ניתן להסיר או לחבר אותה, בהתאם לצורך, מה שנותן לה יתרון מיוחד להורים שלפעמים לוקחים רק ילד אחד לסיבוב, ולא רוצים להסתובב עם עגלה חצי ריקה לחינם. הבאגי לא מתאים לכל העגלות בשוק, וכדאי לוודא כי הוא מתאים לעגלה שלכם, או לרכוש מראש עגלת תאומים עם באגי, בייחוד אם אתם כבר יודעים שאתם רוצים עוד ילד בקרוב.

עגלות הטרמפיסט בעיצוב העמידה היא החדישה ביותר, והיא מאפשר לילד הגדול יותר לעמוד בנוחות ולהצטרף לטיול קרוב אליכם. הקרבה לגוף שלכם, ולמרכז הכובד והכוח, מקילה על הנשיאה, אך יכולה להיות גם מטרד, בהתאם לרצון של הילד לעמוד ולתמוך או לנוע ולהפריע. היתרון הוא הקלות והנוחות, ולרוב קלות הקיפול והאכסון, העולים על עגלת הבאגי שכן כל התוספת הינה בלוח עמידה יציב וחזק. יתרון נוסף הוא גיל הילד העומד, שיכול להיות מגוון מאוד, ועם עגלה חזקה, תוכלו להמשיך לטייל עם הילדים גם כשהם גדולים יותר.

 

 

מערכת עגליס