הטיפים שלנו

עגלות בוגבו – אז באיזה צבע אתם בוחרים

אין תגובות מערכת עגליס 18/12/2014

 

בואו של התינוק וההכנה לקראתו הם חלק מתקופה מרגשת ומאתגרת לאם ולמשפחתה. למרות שלא מדובר במסע שופינג של פרטי אופנה לאישה, השופינג לקראת בואו של התינוק נחשב לחוויה לכל דבר, במיוחד עבור מי שחובבת שופינג מושבעת. בדיוק על זה חשבו יצרני המותג של עגלות בוגבו, אשר נחשבים לעגלות אופנתיות ביותר ברחבי העולם ולמובילות בתחום העגלות לתינוק. את המותג של עגלות בוגבו חיברו יחד מעצב עגלות מוכשר בשם מקס בארנברוג שחבר לאדוארד זאנן, רופא המתמחה בצרכיו הפיזיולוגיים של התינוק – מה שיצר עגלה מדהימה מבחינה ויזואלית ומצוינת, בריאה ובטוחה עבור התינוק.

המותג של עגלות בוגבו ידוע בעיקר בעיצוב החדשני שלהן ובצבעוניות המרהיבה וכנראה בשל כך קיבלה העגלה את הכינוי "העגלות של הסלבס" לאחר שקייט מידלטון ולאודיה שיפר רכשו אותן. הצבעים של העגלות הם מגניבים ומושכים, מה שמוסיף לחוויות ההורים ולחוויה האימהות והאבות שאוהבים אופנה ואוהבים לסובב אחריהם כמה ראשים. את עגלות הבוגבו תוכלו למצור בחנות עגליס במגוון רחב של דגמים, צבעים וסוגים.

סוגים פופולאריים וייחודים של עגלות בוגבו

לעגלות בוגגבו ישנם מספר דגמים ייחודיים ופופולאריים מתוכם תוכלו לבחור את העגלה המתאימה ביותר לכם. חשוב לציין כי כל העגלות מתאפיינות בתכונות הבטיחות והנוחות של המותג וההבדל הוא בעיקר האלמנט הויזואלי.

  • בוגבו B+ אנדי וורהול – עגלה זו, שמה כן הוא, קרויה על שם המעצב הייחודי והידוע אנדי וורהול, שהיה אחד מהאמנים המרכזיים בזרם הפופ ארט בשנות ה-60. עגלה זו עוצבה בהשראתו ובהשראת האמנות שלו, על ידי חלק מהאמנים המפורסמים שהמותג בוגבו פונה אליהם מידי שנה. אמנים אלו מייצרים דגמים בקולקציות נדירות ומיוחדות ולכן אין מספר רב של עגלות מכל סוג. עגלה זו ניחנת בהדפס של פרפרים וחרקים ולא ניתן למצוא אותה בקלות בכל חנות, מלבד בחנות של עגליס.
  • בוגבו – קמיליון דור 3 – בוגבו קמילון דור 3 היא עגלה איכותית מאוד מתוצרת הולנדית שמגיעה עם בולמי זעזועים ויכולת תנועה מצוינת. היא מגיעה במגוון רחב של צבעים מרהיבים לבחירתם של ההורים ונוחה במיוחד עבור התינוק. מבחינת תפעול, עגלת בוגבו קמילון דור 3 שוקלת רק 7.5 קילו, בעלת ידית אחת ובעלת 4 4 גלגלי סיליקון מוקצפים. היא מכילה טיולון מתהפך לשני הצדדים וכוללת מרכב, אמבטיה, טיולון, מגן גשם, סל תחתון ופגוש. לעומת דגם קמיליון הרגיל, קמיליון דור 3 הוא בעל קיפול נוח בפעולה אחת פשוטה ובעל שיפורים בטיחותיים בבולמי הזעזועים.
  • בוגבו – דונקי תאומים – עגלת בוגבו דונקי עבור תאומים היא עגלה מיוחדת במינה שמגיעה בצבעים מרהיבים כמו כחול נייבי וורוד פוקסיה עז. העגלה מכילה פונקציה מעניינת לתאומים כאשר מצב האמבטיה מופנה אל ההורה ומצב הטיולון יכול להתכוונן לשני הצדדים. העגלה מורכבת מגלגלי אוויר ובולמי זעזועים, מה שמאפשר חווית נסיעה מצוינת וחלקה. העגלה מתאימה גם לתאומים וגם לאחים בהפרשים קטנים ואף מתאימה לילד יחיד.

 

מערכת עגליס