הטיפים שלנו

עגלות בוגבו – מה הן היתרונות?

אין תגובות מערכת עגליס 23/07/2013

 

 

רבות דובר על הקושי שבלהיות הורים ועל אחת כמה וכמה להיות הורים חדשים. תינוק חדש במשפחה זה נפלא אבל הקשיים והאחריות שנגזרים מכך יכולים להיות מקור לבעיות ולחצים. הדברים שצריכים לרכוש עבור התינוק החדש או הילדים שגדלים הם רבים, ולכל אחד מהאביזרים מצטרפת רשימה ארוכה של סוגים, מותגים, צבעים ומחירים עד כדי שאת טובעת במידע, בעצות בפורומים ולא מגיעה להחלטה אחת פשוטה. אבל דמייני אם היית יכולה להוריד את כל הלחץ הזה ופשוט להתייחס אל רכישת הדברים לתינוק כאל מסע שופינג משחרר וממריץ.

 

על זה בדיוק חשב מקס בארנברוג, מעצב עגלות מוכשר כשחבר לאדוארד זאנן, רופא המתמחה בצרכיו הפיזיולוגיים של התינוק, ויחד הם יצרו את עגלות בוגבו – עגלות שידועות בעיצובם החדשני והמטריף, שזכו לכינוי "העגלות של הסלבס". אז אם גם את מעוניינת לדעת למה קלאודיה שיפר וקייט מידלטון רכשו את העגלה הזאת, המשיכי לקרוא וגלי את יתרונות עגלות הבוגבו.

 

עיצוב שקובע סטנדרטים – "את הכי יפה שנוח לך"

העיקרון המנחה בייצור עגלות בוגבו הוא עיצוב העגלה, שממנו נגזרת התאמה לסטנדרטים של בטיחות ונוחות השימוש. כמובן שאין הדבר אומר שהיבטים אלו נדחקים הצידה, אלא שאת הבטיחות והנוחות מתאימים ברמה הגבוהה ביותר אל העיצוב החדשני. עיצוב מוצר זה לא מדבר בהכרח על אסתטיקה, אלא על אפיון חוויה שתכלול באופן מקסימאלי שני היבטים מרכזיים, שאחראים באופן ישיר על ההנאה שלך מטיול בעגלה עם תינוקך.

 

• קלות התפעול – קלות תפעול העגלה הוא חלק מכריע בחשיבותו עבורך והוא הפרמטר שיעניק לך עצמאות. בגלל שיש לך רק שתי ידיים, חשוב ביותר שאת העגלה תוכלי לתפעל בקלות ביד אחת, ושהעגלה תכיל בתוכה מאפיינים שיורידו ממך כמה שיותר דאגות. כך למשל בעגלת בוגבו תמצאי סל אחסון ענק, שבו תוכלי לשים כל מה שתרצי. הקיפול של העגלה מאוד נוח ומידותיה הקטנות ומשקלה נמוך, מאפשר להכניס את העגלה בקלות לתא המטען ברכב או לאחוז בה כשהיא מקופלת.

• נוחה להיגוי – כולנו מכירות את העגלות המסורבלות בגודלם ואת הכוח שצריך להפעיל על הגלגלים כדי שיסעו בקו ישר. עגלות בוגבו ידועות בעיצוב הגלגלים שלהם, כך שיהיו נוחים מאוד להיגוי ויאפשרו לך להתהלך בקלילות עם העגלה ברחוב.

 

אמריה אופנתית היא גם חברתית

הדימוי של האם המוזנחת, הממורמרת, העייפה והמתוסכלת קיים במחזותינו אבל אף אחת מאיתנו לא רוצה להיות שם. בהגות הפמיניסטית האופנה משחקת תפקיד כפול ויכולה להוות סמל לשעבוד קפיטליסטי או דווקא סמל לשחרור. אנחנו לא אומרות לך מה לחשוב, אבל אופנה היא הצהרת כוונות במיוחד שמדברים על עצמאות נשית ואימהות. לכן, כאשר תפסעי עם תינוקך בעגלה מעוצבת בצבעים חזקים – ורוד, צהוב, ג'ינס, אדום וכחול, שנוח לך לתפעל אותה ולטייל איתה, את תשדרי אימהות מסוג אחר – רעננה, צעירה, עצמאית וחזקה שלא מתנצלת על כך שהיא משקיעה בעצמה, ורחוקה שנות אור מהדימוי של עקרת הבית המתנצלת והכנועה.

 

מערכת עגליס