הטיפים שלנו

עגלות בוגבו – נוחות וקלות תפעול

אין תגובות מערכת עגליס 02/11/2015

רבות דובר על התאמת עגלות לתינוקות, אבל יש עגלות ויש עגלות בוגבו.

עגלות מהמותג בוגבו הן עגלות תינוק מאובזרות, נוחות להנעה והחזקה, והתינוקות שלכם פשוט יחושו הכי בבית בעולם גם כשהם אתכם בחוץ. הכירו אחת העגלות שיסבו לתינוקות שלכם נחת והנאה, ולכם כייף גדול בכל טיול מחדש.

בוגבו דונקי

עגלות אלו נועדו להסעת צמד תינוקות – גם תאומים וגם אחים בהפרשי גיל וגובה. העגלות לתאומים מאובזרות בסוככי צל בכל מקום ישיבה, עם גלגלים נוחים לשינוע, ומגיעות במגוון רחב של צורות וצבעים. העגלה הינה יחודית בכך שהיא יכולה להפוך לעגלת יחיד בצורה קלה ונוחה. ניתן גם לחבר לה סל קלים באמצעות מתאמים.
עגלות בוגבו דגם דונקי ניתנות גם לרכישה כיד שנייה במחיר מוזל או לבצע עסקת ליסינג משתלמת עבור עגלה חדשה מהניילונים.

בוגבו קמיליון

עגלות בוגבו קמיליון הן עגלות תוצרת הולנד, מאובזרות באמבטיות רחבות וטיולון דו צדדי. לעגלות הללו – בולמי זעזועים באיכות, וניתן לבחור שילוב של 2 צבעי עגלה מתוך מבחר גדול של צבעים

השכרת עגלות

ולמי שהקנייה קשה מדי בעתות אלו, יכול לשכור עגלות. העגלו מסדרת בוגבו ניתנות להשכרה בקלות. כך, למשל, דגם של בוגבו קמיליון שצרכנים רבים נוהגים לשכור הוא הדגם עם גלגלי סיליקון מוקצף ובולמי הזעזועים. העגלה המושכרת עוברת ניקיון יסודי וטיפול שהופך אותה ממש לעגלה חדשה מן המניין. בשל ריבוי הבקשות לשכירות מומלץ לשריינה מבעוד מועד.

יתרונות עגלות בוגבו :

1. עגלות מאובזרות עם מקדם בטיחות ברמה גבוהה.
2. העגלות מתאימות להסעת תינוקות בכל המצבים: לבד, כתאומים או כאחים בגדלים שונים.
3. עגלות צבעוניות ומעוצבות: ניתן לבחור בעצמכם את סגנון העיצוב המקובל עליכם.
4. העגלות לא חייבות להירכש כחדשות. ניתן גם לרכוש יד שנייה או לשכור.
5. כל העגלות מגיעות עם כל התנאים לתינוק: מגני שמש, מושבים נוחים בתא ההסעה, מגני גשם
6. ניתן להביא את העגלה הן למצב טיולון והן למצב אמבטיה לבחירתכם.

בשל יתרונות אלה, לקוחות רבים לא חושבים פעמיים ופונים למותג ההולנדי היוקרתי "בוגבו" לרכישת העגלות שלהם. הם לא טועים: אלו העגלות הנמכרות והאיכותיות בשוק, ועל כן הן מומלצות ממש לכל אב ואם עם תינוקות. העגלות ניתנות להשגה במגוון תנאים: קנייה, קנייה מיד שנייה, ליסינג או השכרה. את הטיול הבא שלכם מומלץ לעשות עם עגלות תוצאת "בוגבו".

מערכת עגליס