הטיפים שלנו

עגלות בייבי ג'וגר – כל מה שרציתם לדעת

אין תגובות מערכת עגליס 11/10/2013

 

חברת בייבי ג'וגר האמריקאית, יצרנית עגלות התינוק מהאיכותיות בעולם, ידועה גם כחברה שפיתחה את הדגמים הקומפקטיים בעלי שלושת הגלגלים. מוצרי החברה, שידועים בעיצובם המרשים, בעמידותם, בבטיחותם, ובהיותם מושכים את העין לא פחות משהם פרקטיים, הפכו לפופולאריים ביותר גם בישראל, ויש לכך סיבות טובות.

עגלות ואביזרים

מוצרי חברת בייבי ג'וגר, שמשווקים בישראל בכל החנויות המובילות לממכר מוצרי תינוקות ופעוטות, כוללים הרבה יותר מעגלות. לצד העגלות המפורסמות בעלות שלושת הגלגלים, מציעה החברה גם דגמים בעלי ארבעה גלגלים. כמו כן, מציעה החברה ללקוחותיה גם מגוון רחב של אביזרים משלימים נוספים וביניהם:

  • עריסות מסוגים שונים – עריסות קומפקטיות, עריסות אמבטיה בגדלים שונים (רגיל או מיני) ועוד. העריסות נועדו לתינוקות בשלב שלאחר לידה, והם מסייעות לחזוק חגורת הכתפיים ומצוינות לשמירת קשר עין בין ההורה לילד.
  • פגושים והתקנים לפגושים – הפגושים, שיכולים להתאים לעגלת יחיד או לעגלת תאומים, יכולים להגיע עם או ללא מגש נלווה. פגושים אלה מספקים לתינוק חוויית נסיעה משופרת וניתן לתלות עליהם משחקים, להניח עליהם חפצים או מזון ועוד. על הפגושים ניתן להתקין כיסי אחסון להגברת השימושיות. בנוסף, אי אפשר שלא להזכיר שתינוקות רבים אוהבים לשחק עם הפגוש במהלך הנסיעה.
  • אביזרים נוספים שמציעה החברה הם מתאמי סלקל מסוגים שונים וכן ארגוניות להתקנה על ידית העגלה. לארגוניות כאלה משמעות רבה באחסון מוצרי תינוקות שונים וכן חפצים שונים של ההורים כגון מכשירי פלאפון, מפתחות, עיתון, ארנק וכדומה.

יותר מסתם עגלה

כעת נעבור לסקור את הסיבות לכך שעגלות הג'וגר המפורסמות הפכו לשם משמעותי כל כך בתחום העגלות לתינוק. בין היתר הדבר נובע מהאחריות שמספקת החברה ללקוחותיה, מאיכותם הגבוהה של המוצרים שהיא מספקת, מהיותן של העגלות נוחות לשימוש, מעוצבות להפליא, בטיחותיות ובעלות כושר תמרון מפתיע.

  • למרות שהעגלות בעלות שלושת הגלגלים דומות מאוד לטיולון, הרי שמדובר במוצר שמתאים לתינוקות כבר מגיל לידה ועד לגיל 3 ואף מעבר לו. היתרונות של הטיולון שאנו מדברים עליהן הם בעיקר בתחום נוחות הקיפול המרשימה, המשקל הקל באופן מפתיע, ויכולת התמרון. מאפיינים אלה אינם באים בשום אופן על חשבון הבטיחות.
  • קיפול בן רגע – חלק מדגמי עגלות הג'וגר מתהדרים ביכולת קיפול בן רגע, ללא קיומו של מנגנון מסובך וללא כל קושי קטן שבקלים. לאחר הקיפול העגלות הופכות קלות לאחסון אפילו בתא המטען של המכונית הקטנה ביותר שבנמצא.
  • חוויה לאם ולילד – הורים רבים שמשתמשים במוצרי החברה מציינים שהעגלות מספקות חוויית נסיעה משופרת לאם ולילד (ולאב לא פחות, כמובן). מרבית מההורים שהיו סבורים בהתחלה שמדובר בהגזמה או בתיאור שמתאים יותר לכלי רכב ממונעים, שינו את דעתם מיד עם תחילת השימוש בעגלה. יכולת עבירות משופרת, תמרון קל, ומשקל נמוך, תורמים לחוויית נסיעה מפתיעה בכל פעם מחדש.

מערכת עגליס