הטיפים שלנו

עגלות יד שנייה לכל אחד

אין תגובות מערכת עגליס 11/04/2016

כולנו יודעים שהעגלה היא אחד הפריטים החשובים והנצרכים ביותר עם לידתו של תינוק חדש, העגלה היא גם בין המוצרים היקרים ביותר בסל הקניות הראשוני שהורים חדשים רוכשים, בהתחשב בגודל ההוצאה משפחות רבות מנסות למצוא אלטרנטיבה אשר תאפשר להם גם ליהנות מעגלה איכותית ויחד עם זאת לעמוד במסגרת התקציבית שלהם. אז מה ניתן לעשות על מנת להקל? ומהן האפשרויות השונות הניתנות להורים מתחילים?

עגלות יד שנייה ממש כמו חדשות

ישנו פתרון מבריק שיכול לאפשר לכם ליהנות מעגלה איכותית ויוקרתית במחיר זול הרבה יותר ובאותה האיכות, הורים רבים אינם מודעים לאפשרויות הפרסות בפניהם ומיד רוכשים עגלה שלעיתים אף יקרה אך לא בהכרח מתאימה לצרכיהם. לכן לפני שאתם ניגשים לרכוש עגלת תינוק חדשה כדי לבחון את האפשרויות. חנות עגליס למוצרי תינוקות מחזיקה ברשותה מגוון עגלות יד שניה של המותגים המובילים, בוגבו, בייבי ג'וגר, פג פרגו ועוד… אותן ניתן לרכוש במחיר מצויין, כמובן שתמיד תוכלו גם להשתמש בשרותי ליסינג העגלות שלנו שיכול לחסוך לכם מאות שקלים!

אז מה זה אומר עגלות יד שניה?

עגלות יד שנייה הן עגלות אשר נקנו ע"י עגליס ממשפחות שאינן נזקקות לעגלות יותר ומצד שני העגלות במצב מצויין ולכן חבל לזרוק אותן או לתת להן לעלות אבק במחסן הביתי, פה אנחנו נכנסים לתמונה ורוכשים את אותן עגלות, מחדשים, מנקים, מחטאים ומשמנים את הגלגלים ומביאים את העגלות למצב כמעט חדש כך שמשפחות נוספות יוכלו ליהנות מעגלה מצוינת במחיר נוח ונגיש.

המלאי של חנות עגליס

המלאי של העגלות משתנה באופן יומיומי עקב הביקוש הרב, כמובן שתמיד תוכלו גם פשוט לשכור את העגלה לתקופה הרצויה, זהו פתרון אולטימטיבי למי שמעניין לחסוך במקום, מכיוון שהשימוש בעגלה עם אמבטיה רלוונטי בעיקר בחודשים הראשונים, לאחר מכן התינוק כבר גדול מידי לאמבטיה ולפני שמרגישים הוא כבר מספיק גדול כדי לעבור לטיולון.

אם כך לסיכום, עשו השוואת מחירים ובידקו מה היא האופציה המשתלמת ביותר עבורכם? מהם הפרמטרים שחשובים לכם? ומה יכול להקל עליכם בתהליך המורכב אך המשתלם, צרו קשר עם חנות עגליס למוצרי תינוקות וקבלו את כל המידע הרלוונטי עבורכם על מנת להגיע לכדי החלטה.

מערכת עגליס