הטיפים שלנו

עגלות לתאומים הנאה כפולה

אין תגובות מערכת עגליס 08/02/2016

בשעה טובה המזל הגיע כפליים ואיתו כמובן התלבטויות ודאגות רבות, אם לידה אחת אינה פשוטה בהחלטות הרבות שעלינו לקבל לידת תאומים על אחת כמה וכמה. על כן נסו להקל על עצמכם ולהכין את הדברים החשובים מראש. התניידות עם שני תינוקות אינה פשוטה וכרוכה בחשיבה רבה לפני יציאתכם מהבית.

עגליס מקלים עליכם בבחירת עגלות לתאומים

חברות רבות מציעות מגוון רחב של עגלות לתאומים אך חשוב לזכור מספר דברים טרם רכישת עגלת תאומים, בבחירת עגלות לתאומים חשוב לקחת כמה דברים בחשבון בראש ובראשונה חשובה הנוחות, נוחות הקיפול של העגלה ונוחות הנשיאה, המשקל של עגלת תאומים עלול להיות כבד ומסורבל, לדוגמה עם עגלות התאומים של בייבי ג'וגר אפשר להסתדר בקלות ובמהירות. עגלות התאומים של בייבי ג'וגר במשקל נמוך של 11.5 ק"ג בלבד.

חשוב לזכור שעגלת תאומים עלולה לתפוס הרבה מקום בתא המטען של רכבכם על כן בידקו את גודל העגלה לאחר הקיפול ואם אפשר נסו לבדוק כיצד היא נכנסת ברכבכם. יציאה עם שני תינוקות דורשת נשיאה רבה של אביזרים לטיפול בתינוקות ולמעשה כל מוצר מכפיל את עצמו. בעגלות של בייבי ג'וגר תוכלו ליהנות מסל נשיאה גדול ורחב.

עגלות לתאומים לעוד שנים רבות

כאשר אתם בוחרים עגלות לתאומים שבדרך, חשוב לחשוב שתרצו להשתמש בעגלות לאורך שנים, עגלות התאומים של בייבי ג'וגר בעלות מסעד רחב ומתאימות לתינוקות ופעוטות עד גיל 3 שנים. על כן העגלה תשרת אתכם לאורך זמן ותשמור על איכותה לאורך שנים.

הורים רבים חוששים כיצד יוכלו לנוע במרחב עם עגלת תאומים שכן היא עלולה להיות רחבה מידי ולא לעבור בדלתות סטנדרטיות, חשוב לבחון נושא זה טרם רכישת עגלת תאומים, עגלת התאומים סיטי מיני עוברת בכל דלת סטנדרטית ללא בעיה. רוחבה רק כ 75 ס"מ על כן נוחה לתזוזה בכל מקום.

לסיכום, לידת תאומים היא שמחה כפולה אך כרוכה בחשיבה רבה טרם לידתם שם התינוקות, על מנת שלכם ההורים יהיה קל ונוח להתנייד ולהינות מזמן איכות וכיף עם הקטנטנים. העגלה היא ללא ספק אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת מוצרים טרם הלידה.

מערכת עגליס