הטיפים שלנו

עגלות לתינוקות

אין תגובות מערכת עגליס 20/02/2016

איזו עגלות לתינוקות מומלץ לקנות? מה יותר מומלץ – לקנות עגלה חדשה או להשתמש בעגלה יד שניה? 

ייצור עגלות לתינוקות זהו תהליך שעבר שינויים רבים בשנים האחרונות. חלק מהשינויים באים לידי ביטוי קשורים לעיצוב, והאחרים לנוחות ולבטיחות.

עם השנים הטכנולוגיה התפתחה בצורה משמעותית והעמידה בפני חברות יצרניות את האפשרות להציע לקהל הצרכנים מוצרים מתקדמים וחדישים. כך הדבר גם בתחום העגלות לתינוקות. אם בעבר לא היה קיים היצע גדול לבחירה, היום ניתן למצוא דגמים רבים של עגלות ברמות שונות ובטווח מחירים רחב כאשר נשאלת השאלה – איזה עגלות מומלץ לקנות?

עגלות לתינוקות – אילו עגלות מומלץ לקנות?

ישנם סוגים שונים של עגלות לתינוקות בעיצובים אופטימליים אשר שמים דגש על נוחות מרבית, בטיחות של התינוק ואף פונקציונליות. הדגם הפופולרי ביותר הוא הדגם המשולב, אשר מספק מענה לשלבי הגדילה השונים של התינוק החל מרגע הלידה ועד לאורך השנתיים הראשונות של חייו. בדגם זה, שלד העגלה נשאר, אולם מקום הישיבה/ שכיבה של התינוק הוא שמשתנה. ניתן לחבר ולנתק את הסלקל או את האמבטיה המתאימה לשלבי ההתחלה, וכאשר התינוק גדל, אפשר להמשיך לנצל את העגלה ולהפוך אותה לטיולון.

איך בוחרים עגלה?

בגלל שיש המון דגמים של עגלות לפעמים אכן קשה לבחור. אבל כדי כן להצליח להגיע לבחירה הנכונה והמתאימה עבורכם, אפשר לקבל ייעוץ, או לשאול חברים, בני משפחה או מכרים שכבר יש להם ילדים, אילו עגלות לתינוקות מומלץ לקנות. בעזרת שיעורי בית ואיסוף מידע חשוב, תוכלו להגיע לבחירה המתאימה ביותר לצרכים המשפחתיים שלכם.

עגלה חדשה או עגלה יד שניה – מה כדאי?

קניית עגלה זו השקעה כלכלית, לעיתים גם מדובר בהשקעה לא קטנה. לכן אם יש כבר בבעלותכם עגלה, או שיש עגלה כזו בנמצא אצל בני משפחה אחרים, אפשר לשקול לעשות שימוש חוזר. במידה ואין לכם עגלה משומשת בנמצא, אנו בעגליס מעמידים לרשותכם גם האפשרות לקנות עגלות לתינוקות מיד שניה וכך לזכות לחיסכון משמעותי ועדיין ליהנות מעגלה איכותית של חברת מותג מובילה.

מבחר של עגלות לתינוקות מחכות לכם בעגליס

קניית עגלות לתינוקות זהו אינו עניין של מה בכך, יש להשקיע בכך מחשבה. אנו מציעים לכם דגמים רבים באתר של החברות המובילות בתחום על מנת שתוכלו להתרשם ולהגיע לבחירה שמתאימה לכם ביותר.

להזמנת עגלות לתינוקות, בין אם חדשות ובין אם יד שניה, צרו עמנו קשר במספר – 09-9510100 ואנו נשמח לעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

מערכת עגליס