הטיפים שלנו

עגלות לתינוק בשוק הישראלי

אין תגובות מערכת עגליס 10/01/2017

בשוק הישראלי ישנו מגוון גדול של מותגים בינלאומיים לעגלות לתינוק. אצלנו בעגליס תמצאו את המותגים המובילים ביותר באיכות הטובה ביותר עם אחריות מהיבואן ושירות לקוחות מזמין.

עגלות לתינוק – מותגים

מבין החברות שאנחנו עובדים איתם: בייבי ג'וגר, בוגבו, סייבקס, מאמאס אנד פאפאס, פג פרגו, ג'ואי ועוד.

עגלות לתינוק הישר מבריטניה – מאמאס אנד פאפאס

קחו לדוגמא את העגלות של חברת מאמאס אנד פאפאס. חברה בריטית שהתחילה מעסק משפחתי קטן והפכה לאימפריה. למאמאס אנד פאפאס מספר דגמים של עגלות לתינוק הנמכרות בישראל: אורבו, סולה וארמדילו – ולכל אחת מהן מספר מהדורות ודגמים. כולנו מחפשים עגלות לתינוק שיש בהן הכול ואיך לא – שיהיו גם יפות. אז למאמאס אנד פאפאס יש עגלה אחת שבולטת במיוחד – האורבו 2. זוהי עגלה בעלת עיצוב יוקרתי עם שלדת אלומיניום מבריקה, רצועות עור ובדים איכותיים. העגלה מתקפלת יחד עם הטיולון והוא נשכב עד 180 מעלות. העגלה שוקלת רק 9 קילו יחד עם הטיולון ומתאימה מאוד לטיולים בעיר, על כן שמה האורבני.

עגלות לתינוק באיכות אמריקאית – בייבי ג'וגר

בייבי ג'וגר היא חברה אמריקאית שמייצרת עגלות לתינוק ומוצרים נלווים לעגלה. המוטו של החברה הוא הנוחות של ההורה. כיום קיימים מספר דגמים מובילים הנמכרים בחנויות בישראל, בין היתר: סיטי מיני – 3,4 ו-GT, סיטי מיני תאומים וסיטי סלקט – עגלת אחים המאפשרת הרכבה של 22 אופציות. העגלה הזו תתאים לכם בין אם יש לכם ילד אחד, תאומים או ילדים בהפרשים! ניתן להרכיב עליה עוד טיולון, אמבטיה או סלקל בהתאם לצרכי המשפחה. בנוסף, העגלה מתקפלת בקלות רבה, בדומה לשאר עגלות הבייבי ג'וגר, בזכות פטנט ה"קוויק פולד" שלהם בו מרימים את הידית והעגלה מתקפלת לבד ובמהירות. יש לעגלה גלגלי גומי מוקצף, מעצור בידית העגלה וסל חפצים ענק.

עגלות לתינוק הולנדיות – בוגבו

בוגבו הינה חברה הולנדית המייצרת ומשווקת עגלות לתינוק עם דגש על עיצובן. העגלות נודעות בשל העיצוב המודרני והחכם שלהן ועל כן ידועות בכל העולם כעגלות איכותיות. מבין עגלות בוגבו המשווקות כיום בישראל נמנות: בי 3, קמיליון דור 3, דונקי לאחים/תאומים ובפאלו. מדי פעם יוצאת בוגבו במהדורות מיוחדות ואופנתיות של עגלות לתינוק ומוצרים אופנתיים נלווים לאותן עגלות. מבין העגלות הידועות ביותר בישראל ישנה הבוגבו בי 3. עגלה אורבאנית וקומפקטית במידותיה, בעלת גגון ארוך וקיפול קל ויותר מ-64 אפשרויות של שילובי צבעים לסטייל אישי ומיוחד.

האפשרויות שאנחנו מציעים לך

אצלנו בעגליס תמצאו עגלות לתינוק של כל החברות המובילות והטובות ביותר. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך ונציע לכם מסלול המתאים במיוחד לכם מתוך הפתרונות שלנו: קניית עגלה חדשה, השכרת עגלה לתקופות קצרות, ליסינג לעגלה לתקופות משתנות וקניית עגלת יד שנייה במחיר מוזל ללא התפשרות על איכות העגלה.

בינתיים אנו מאחלים לכם בהצלחה ואם יש לכם שאלות אל תהססו להתקשר אלינו או ליצור קשר דרך האתר.

מערכת עגליס