הטיפים שלנו

עגלות מאמס אנד פאפס – האמא והאבא של עגלות התינוק

אין תגובות מערכת עגליס 02/11/2015

עגלות מאמס אנד פאפס הנן עגלות תינוק תוצרת המותג הבריטי הנודע, אשר מייצר מזה שנים את עגלות הבוטיק המובילות. העגלות מכילות טיולונים המושכבים כמעט 180 מעלות מה שמאפשר הסעת תינוקות שזה עתה נולדו. העגלות מרופדות מבפנים, מכילות גלגלים מוקצפים וידיות מתכווננות ומגיעות במגוון צבעים.

היתרונות של מאמס אנד פאפס

העגלה קלה לתפעול ולהסעה, מאפשרת חיבור של מגוון רחב של סלים קלים, כולל סלקלים של חברות אחרות כמו פג פרגו, מקסי קוזי ובי סייף – עם מתאמים מתאימים. בנוסף, קיימים מספר דגמי עגלות מאמאס אנד פאפאס בכל סדרה. משקל שלד העגלה בדגמים הישנים הוא כ- 6.5 ק"ג, ושל אלה מהדגמים החדשים – 8 ק"ג. הטיולון צו צדדי וניתן לקיפול.

סל תחתון רחב וגדול

כשהסל התחתון של העגלה גדול זה מאפשר לכם להכין את הטיול בצורה טובה יותר ולבוא כשאתם מאובזרים, מבלי שתצטרכו לסחוב בעצמכם לוגיסטיקה כמו טיטולים, משחקים וכד'. כזה הוא בדיוק הסל התחתון של עגלות מאמס אנד פאפס המכיל נפח רב של מקום בייחוד במידה הרוחב כלומר בחלק האופקי של העגלה. כפי שכבר ציינו – ניתן לחבר סליקלים גם של חברות אחרות בתוספת מתאמים, מה שמאפשר לכם עגלה עם התא בו אתם רגילים להשתמש גם אם זה לא תוצרת מאמאס אנד פאפאס.

דגמי מאמאס אנד פאפאס הניתנים לרכישה:
סולה2, סולה כרום, ארמדילו פליפ, ארמדילו פליפ XT, אורבו 2 – כל הדגמים הנל נמצאים בתצוגה וניתן לבוא לחנות להתרשם ולבחור את הדגם המתאים עבורכם.

העגלות כוללות את המפרט שלפניכם

כל הרוכשים עגלות מאמס אנד פאפס מקבלים:
• שלדה
• אמבטיה
• טיולון
• מגן גשם
• גגון

התאמה לכל התינוקות

העגלות מתאימות להסעת כל התינוקות – מגיל ינקות ועד גילאי 2+. הכיוונים שתעשו יאפשרו לכם לשמור על אותה עגלה גם כשהתינוק קטן וגם כשהוא גדול. עגלות כמו אלו של מותג מאמאס אנד פאפאס ניתנות גם להשכרה או לקנייה מיד שנייה לאחר שנעשה להן ניקיון יסודי בעגליס. ניתן גם ליהנות מליסינג לעגלה לתקופת מינימום של 12 חודשים במהלכם תשלמו דמי שימוש חודשיים ולאחריהם תוכלו לקנות את העגלה על ידי תשלום היתרה או להחזירה.

מערכת עגליס