הטיפים שלנו

עגלות סיטי מיני הידועות מבית בייבי ג'וגר

אין תגובות מערכת עגליס 23/01/2017

בייבי ג'וגר היא חברה אמריקאית שמייצרת ומשווקת עגלות חדשניות, נוחות, המיוצרות בצורה קפדנית ועשויות מחומרי גלם איכותיים ביותר. מבין דגמי העגלות שלהם, ישנו דגם הסיטי מיני. סיטי מיני היא העגלה הנמכרת ביותר בארה"ב ולא בכדי. זוהי עגלה שנוחות ופונקציונאליות מתארים אותה בצורה מושלמת והיא מגיעה עם אחריות לכל חיי העגלה! לדגם זה מספר גרסאות שונות: סיטי מיני 3 גלגלים, סיטי מיני 4 גלגלים וסיטי מיני GT.

דגמי עגלות הסיטי מיני

סיטי מיני הן עגלות קלות משקל, כ-7.5 ק"ג לסיטי מיני 3 גלגלים, 8.5 קילו ל-4 גלגלים ו-9 ק"ג לסיטי מיני GT. לכל דגמי העגלות קיפול ה- Quick Fold המפורסם – קיפול מהיר וביד אחת, אשר חוסך לכל הורה זמן וכאבי גב מיותרים. העגלות בעלות גגון ארוך המכסה את התינוק הכולל חורי הצצה. משענת הגב מתכווננת לאינסוף מצבים. דגם הסיטי מיני GT הוא דגם משופר הדומה בהרכבו לסיטי מיני 3 גלגלים וכולל ידית מתכווננת עם גלגלים מוקצפים ובולמי זעזועים מעולים.

סיטי מיני – קניית או השכרת אמבטיה?

עגלת סיטי מיני מגיעה כטיולון בלבד. ניתן לקנות ולהוסיף למרכב שלה גם אמבטיה לחודשים הראשונים של חיי התינוק. האמבטיה כוללת קרש ומזרן רך המאפשר שכיבה מלאה בזוית של 180 מעלות המומלצת ביותר לתינוק בגיל לידה. האמבטיה מכסה את גוף התינוק והבדים שלה נעימים ורכים. אצלנו בעגליס בנוסף לאופציית קניית אמבטיה, ישנה אופציה של השכרת האמבטיה, לתקופה של 3 חודשים (או יותר אם תרצו) בעלות של 550 ₪ לכל התקופה. לרוכשי העגלה אצלנו השכרת האמבטיה תהיה בעלות מוזלת של 350 ₪ ל 3 חודשים. האמבטיה עצמה מגיעה עם כילה נגד יתושיים, כיסוי רגליים, מתאמים לעגלה ומזרן. פיתרון מעולה לחיסכון בכסף ובמקום אחסון.

סיטי מיני יד שנייה

אופציה נוספת שאנחנו מציעים היא קניית עגלת סיטי מיני יד שנייה. אצלנו בחנות תמצאו מחלקה שלמה עם עשרות עגלות יד שנייה שעברו חידוש הכולל כיבוס הבדים, ניקיון יסודי, בדיקות קפדניות של חלקי העגלה ועוד. העגלות נמצאות במצב טוב וחלקן נראות כחדשות. לכן זהו פיתרון מצוין עבור חיסכון כספי מבלי להתפשר על איכות העגלה. יש לציין שכדאי להתקשר לחנות לפני שאתם מגיעים ולברר שהעגלה נמצאת במלאי, מפני שמדובר בעגלה מאוד מבוקשת.

אופציות רכישה נוספות – עגליס

אצלנו בעגליס תוכלו גם לשכור את העגלה לתקופה קצרה, או ארוכה, בעלות נוחה לכל כיס ובשריון הזמנה מראש. כמו כן, אנחנו מציעים גם אופציה של ליסינג לעגלת סיטי מיני 4 גלגלים ולסיטי מיני GT. אם תבחרו באופציה זו תוכלו לקבל את העגלה, כמובן חדשה, בצבעים שתרצו והחל מיום הלידה בעלות חודשית נמוכה לתקופה של שנה או שנה וחצי ובסופה – להחליט אם להחזיר לנו את העגלה ולחסוך עד 40% משווייה, או לרכוש אותה על ידי תשלום ההפרש שנותר, ללא חיובים נוספים.

נשמח לראותכם בחנות שלנו ולספק לכם שירות מלא. תוכלו גם להתרשם מהעגלות באתר שלנו.
מחכים לכם,
צוות עגליס.

מערכת עגליס