הטיפים שלנו

עגלות פג פרגו – מסורת איטלקית של עגלות איכות לתינוק

אין תגובות מערכת עגליס 02/11/2015

לא הרבה יודעים אבל עגלות פג פרגו הן מהעגלות לתינוק המאובזרות שקיימות בשוק העגלות. ניתן לרכוש את עגלת הטיול בלבד או את כל החבילה הכוללת: טיולון, סל שכיבה, סל קל ותיק החתלה.. כאן, נספק לכם מידע על הרכב סל השכיבה ולאחר מכן ניגע בהרכב הכללי של העגלה. העגלה ניתנת לבחירה מתוך מגוון צבעים. כמות המוצרים הנלווים שתהיו זכאים לה גדולה ביחס לכל עסקה אחר שתעשו.

מבנה סל השכיבה של עגלות פג פרגו

האמבטיה (סל השכיבה) כוללת חיבור לשלדת העגלה ללא צורך במתאמים. האמבטיה מתאימה לעגלות בעלות השלדות PLIKO P3, איזי דריי ו- בוק. כשהאמבטיה מותקנת על העגלה היא מותקנת ישר ולא באלכסון וזה מאפשר הסעת תינוקות מיד לאחר הלידה, להם עדיף שיוסעו במצב שכיבה ולא באלכסון.

מבנה העגלה

עגלות פג פרגו מגיעות במגוון צבעים: שחור, כחול, ירוק, אדום, לבן, אפור, טורקיז ועוד. ניתן להפוך את טיולון העגלה עם הפנים להורה. ידית הדחיפה של העגלה מתכווננת. לעגלה – סל חפצים רחב במיוחד, היא מתקפלת וניתן לרכוש גם סלקל של פרגו המתחבר ישירות לעגלה. כמובן שניתן לרכוש גם את אמבטיית העגלה באותה דרך. יש לכם עגלה ללא האמבטיה? ניתן לשכור בעגליס את האמבטיה ולחסוך בעלויות קנייתה.

מה מקבלים ברכישת עגלה מלאה?

פגוש, טיולון, סל שכיבה, סל תחתון, מרכב, סלקל, תיק החתלה, וכמובן – תעודת אחריות ל- 3 שנים. שילוב זה מאפשר לכם את נוסחת הטיול המוצלחת והמומלצת ביותר עבור התינוק שלכם. לעגלת פג פרגו גלגלים איכותיים ביותר אשר מאפשרים נוחות מיירבית בעת דחיפת העגלה. העגלה מצוידת גם בגגון לתינוק המכסה שטח נרחב ממנו. אפשרויות הכיוון של מושבי וידיות העגלה מאפשרות לכם לארגון טיול נעים ונוח על פי הצרכים שלכם ושל התינוק.

מעבר לכל הדברים שהזכרנו לעיל חשוב כמובן לציין את נוחות הקיפול של העגלה. עגלות פג מדגם בוק זכו לביקוש רב בגלל מנגנון הקיפול הייחודי והקומפקטי שלהן. אכן, העגלה משמשת מגוון רחב של זוגות הורים אשר כל אחד מם בוחר להשתמש בה בדרכו שלו. משום כך, רכישת עגלות פג פרגו מומלצת וכדאית עד מאד.

מערכת עגליס