הטיפים שלנו

עגלות תינוק בייבי ג'וגר – פטנט קיפול הנוח בעולם!

אין תגובות מערכת עגליס 05/06/2014


כשמדברים על עגלות תינוק, יש שם אחד שתמיד נוכח: הוא השם של בייבי ג'וגר. הגם שמדובר במותג אמריקאי אחד מבין רבים שבוודאי יש בשוק, לא מעט אנשים מתייחסים לבייבי ג'וגר כמילה נפרדת לעגלות תינוק – עד כדי כך השליטה של הדגמים השונים של המותג בשוק העגלות משמעותית.

אז מה מקור ההצלחה של המותג הזה, הנמצא בתמונה כבר למעלה משני עשורים? כפי שתראו מיד, שורה ארוכה של משתנים נכנסים כאן לתוך המשוואה. ויש גם פטנט קיפול מתקדם במיוחד, שבולט תמיד ברשימת היתרונות של בייבי ג'וגר.

קווים לדמותו של בייבי ג'וגר

בייבי ג'וגר נכנסה לתמונה בסערה לפני כעשרים וחמש שנה, עם פיתוחה של עגלת התינוק הראשונה בת שלושה גלגלים. מאז, הלך המותג והתפתח בצעדי ענק, כך שכיום הוא נחשב, ללא כל עוררין, למוביל בעולם. ברמה הכללית, ניתן לטעון שהעגלות מקיימות בתוכן את כל מה שחייבים לשים עליו דגש בעת בחירה מושכלת של עגלת תינוק, ובכלל זה עיצוב מרשים, נוחות, בטיחות, שימוש בחומרי גלם איכותיים ושלל פיתוחים טכנולוגיים, הלוקחים את כל אלה מספר צעדים קדימה.

העגלות נחשבות לדינמיות במלוא מובן המילה, כיאה לקצב החיים המהיר של המאה ה-21, והן מאופיינות במשקל נמוך במיוחד. דגם הסיטי מיני בעל שלושת הגלגלים הוא הספורטיבי מכולם, והוא שוקל לא יותר מאשר 7.5 קילוגרם, מה שלא מונע ממנו לכלול מרכב, גגון ענק, טיולון, גגון ושלל פיתוחים חשובים. דגם ארבעת הגלגלים של המיני נחשב לפופולארי במיוחד גם כן, ומתאים להורים המחפשים אחר עגלה מסורתית יותר, אך בלי שיבולטו היתרונות העיקריים שפורטו מעלה.

היתרון המרכזי: קיפול מהיר ונוח

בנקודה הזו, נדרש להיכנס מעט לעובי העגלה, ולבחון כמה מהטכנולוגיות המאפיינות את דגמי בייבי ג'וגר. ראשית, ויש שיגידו שגם מעל הכול, רצועת הקיפול המהיר, המאפשרת לבצע את המשימה של קיפול העגלה לחצי מגודלה, הכרוכה לא פעם בלא מעט קשיים עבור ההורים, באמצעות יד אחת בלבד, ובתוך שניות.

כל שנדרש מההורה הוא להרים את העגלה בנקודה הייעודית, ולראות כיצד העגלה מתקפלת לה. זאת, כמובן, להבדיל ממנגנונים מורכבים, המצריכים שורה של פעולות הכנה, דוגמת כיוונה של המשענת, משיכות שונות בעגלה או אפילו פירוק חלקים מתוכה.

אז איך בוחרים?

בחירת עגלה לתינוק אינה דבר של מה בכך. גם כאשר בוחרים באחד הדגמים של בייבי ג'וגר, עדיין מספר אפשרויות עיקריות נכנסות לתמונה: מעבר לדגמים שפורטו מעלה, ניתן למצוא גם דגמים מפוארים יותר (דגם City Elite, למשל), וכאלה שמכניסים לתמונה פיתוחים חשובים אחרים. כזה בדיוק, לדוגמא, הוא מנגנון היפוך מושב העגלה לשני הכיוונים, כפי שמאפיין את דגם ה-City Versa.

הדרך הנכונה ביותר לבחור את העגלה האידיאלית היא דרך חברות המוכרות מוצרי תינוקות: אנשיהן, בהתאם לצרכים ולמאפיינים הספציפיים של המשפחה, ימליצו בוודאי על הדגם המתאים ביותר. יש להדגיש שחלק מהחברות מציעות תעריף מוזל עבור רכישת עגלת תינוק והשכרת אמבטיה (סל שכיבה), מה שהופך את הסוגיה הכלכלית לפשוטה הרבה יותר.

 

מערכת עגליס