הטיפים שלנו

עגלות תינוק – חדש, יד שנייה, השכרה או ליסינג?

אין תגובות מערכת עגליס 25/08/2013

 

מתכוננים להולדת תינוקכם החדש בקרוב? מחפשים עגלות תינוק איכותיות, שתוכלנה ללוות אתכם לאורך כל התקופה ותספקנה לכם את הפתרון הטוב ביותר? רוצים לחסוך בעלויות ככל האפשר, אך כל זאת מבלי להתפשר על איכות? אם כן, תוכלו למצוא עגלות תינוק חדשות, עגלות יד שנייה, עגלות תינוק המוצעות במסגרת השכרה ואפילו במסגרת של ליסינג. מהם יתרונותיה של כל שיטת רכישה? על כך, לפניכם.

עגלות חדשות לתינוק

אין כמו עגלת תינוק חדשה שתשרת את התינוק שלכם במשך תקופה ותספק לו את הנוחות והביטחון הנדרש. ניתן למצוא כיום מבחר נהדר של דגמי עגלות תינוק, ואפילו כאלו המתאימות לתאומים. עגלות אלו בעלות אלמנטים שונים ההופכים אותן לשימושיות במיוחד, הן יכולות להתמודד עם תנאי שטח שונים ומתאימות לטווח גילאים רחב.

עגלות תינוק יד שנייה

מי שרוצה לחסוך בעלויות, יכול לקנות עגלות תינוק מיד שנייה. אין זה אומר, בהכרח, שצריך להתפשר על האיכות. נהפוך הוא. אפשר למצוא היום עגלות יד שנייה שנראות ממש כמו עגלות חדשות ומציעות איכות ברמה גבוהה. אלו יכולות להיות עגלות של חברות מובילות בתחום זה, אך במחירים זולים ומשתלמים במיוחד. אם אתם מתכננים לרכוש מוצרים רבים לתינוק והתקציב שלכם מוגבל, זהו פתרון נהדר. חשוב, כמובן, לוודא שהעגלה תקינה ושהיא עומדת בכל תווי התקן הנדרשים.

השכרת עגלות לתינוק

הנה שירות חדש, המוצע לזוגות המעוניינים לקנות עגלות תינוקות אך במחיר נוח וזול מאד. במקום לקנות את העגלה, אפשר להשכיר אותה. מדובר בתשלום חודשי קבוע (ממש כמו פריסה לתשלומים), ובמחיר נמוך באופן יחסי. כך אתם לא צריכים להישאר אחר כך עם עגלה שאין לכם צורך בה, ובמקביל אתם גם נהנים מעלות אטרקטיבית מאד, שהופכת את ההשכרה למשתלמת במיוחד. את ההשכרה אתם יכולים לעשות לכל תקופת זמן שתרצו, ובמהלכה להשתמש בעגלת התינוק ששכרתם. אפשר לעשות את זה לתקופה מוגבלת, עד שיש את הסכום המתאים לרכישת עגלה חדשה, או אפילו במקרים שבהם העגלה הקיימת התקלקלה ולא מעוניינים לקנות אחת אחרת במקומה.

עגלות לתינוק בליסינג

פתרון נהדר נוסף, הוא שירות של ליסינג. במסגרת אפשרות זו ניתן לבחור את העגלה שבה מעוניינים, לשלם פיקדון בגובה של עד 12 אחוזים ממחירה של העגלה (פיקדון שיוחזר בתום העסקה) ובסופה להחליט אם מעוניינים לרכוש את העגלה או להחזירה חזרה. אפשר גם לבחור באפשרות נוספת, ולאחר החזרתה של העגלה לקנות טיולון לתינוק שגדל.

פתרונות שונים תחת קורת גג אחת

עגליס מציעים לכם מבחר של פתרונות. תוכלו לרכוש עגלת תינוקות חדשה, תוכלו לקנות גם כזו שהיא יד שנייה וגם לשכור או לבצע עסקת ליסינג. זוהי דרך נפלאה עבור הורים חדשים וגם תינוקם ליהנות מעגלה איכותית ומתאימה, אך מבלי לשבור תכנית חיסכון.

 

מערכת עגליס