הטיפים שלנו

עגלות תינוק חורף/אביב 2015 בעגליס

אין תגובות מערכת עגליס 24/01/2015

 

בחירת עגלת תינוק זו לא משימה פשוטה כלל, במיוחד כשהחורף מתקרב ובא. אימהות רבות, במיוחד האימהות הטריות מתלבטת בשאלה, איזו עגלה היא העגלה המתאימה ביותר לתינוק שלהן לקראת החורף ואיזה דגם הכי כדאי לרכוש. לפניכם כמה טיפים למה כדאי לשים לב בבחירת עגלות תינוק וכמה דגמים מומלצים במיוחד של עגלות לתינוק לחורף/אביב 2015 בעגליס.

על מה לשים לב בבחירת העגלה לחורף?

  • גודל העגלה – חשוב לבחור עגלה שתתאים בגודל לתינוק. בחרו עגלה שתתאים לתינוק שלכם לפי הגיל, המשקל והגובה שלו.
  • מספר ילדים – אם יש לכם ילדים נוספים, ישנם דגמים של עגלות משולבות שמאפשרות שימוש עבור אחים ותאומים.
  • יכולת תמרון – עגלה טובה היא עגלה שניתן לתמרן אותה בקלות, לסובב אותה, לעצור, להרים ולקפל ללא כל קושי ובמהירות המרבית.
  • בטיחות – חשוב לוודא שהעגלה בטיחותית, מכילה חגורת בטיחות ומעצור לגלגלים וכמובן עומדת בכל התקנים של הבטיחות.
  • אביזרים נלווים – עגלות רבות מציעות מבחר של אביזרים נלווים וחיוניים כגון תיק אביזרים. בחרו את העגלה שיש בה את כל מה שאתם צריכים.
  • עגלה חסינה למים ולרוח – עגלה מתאימה לחורף היא עגלה בעלת גגון גדול ואטום למים שמאפשר סגירה טובה ושמירה על התינוק גם בזמן הגשם והרוחות החזקות.
  • עגלה שומרת על חום – וודאו שהעגלה שלכם מרופדת היטב, עשויה מחומרים איכותיים ושומרת על חום התינוק גם במזג אוויר קר.

דגמים מומלצים של עגלות לתינוק

דגם סולה 2 – זוהי עגלת תינוק איכותית שמאפשרת שלושה מצבים: טיולון בעל מושב דו כיוני שמאפשר להורה לראות את התינוק בעת הטיול, סל שכיבה אורטופדי ומרופד וסל קל בטיחות. ניתן לעבור בקלות בין כל המצבים של העגלה. הגלגלים הקדמיים בעלי יכולת סיבוב של 360 מעלות, מאפשרים תמרון קל של העגלה על כל משטח ובכל מזג אוויר. קיים פגוש קדמי שמגן על התינוק, חגורות בטיחות, חלון הצצה וסל חפצים גדול ונוח לשימוש. ניתן למצוא את דגם הסולה 2 בצבע שחור או ירוק לימוני.

דגם אורבו 2 – זהו הדגם המושלם לחיים בעיר. הוא מאפשר טיולים נוחים, קלים ונעימים בעיר יחד עם התינוק. זוהי עגלה קלה מאוד ונוחה לתמרון. המושב ניתן לכיוון לשני הכיוונים, כלפי חוץ וכשהתינוק פונה לכיוון ההורה. הוא קומפקטי ונוח והחשוב מכל בטיחותי מאוד. הוא כולל מעצור רגל שמאפשר תפעול מהיר וקל, כילה מופנית נגד חרקים, שלד אלומיניום יציב וגלגלים איכותיים. גם דגם זה מאפשר 3 מצבי שכיבה. תוכלו לרכוש עגלות תינוק מדגם אורבו 2 בצבע שחור, בורדו, נייבי וקמל.

סיטי מיני בייבי ג'וגר – אלו הן עגלות קומפקטיות במיוחד שכוללות צלון גדול לרוח, המתאים במיוחד לקראת החורף והאביב. תוכלו למצוא עגלות תינוק של סיטי מיני בעלי 4 גלגלים וגם שלושה גלגלים ואפילו סיטי מיני בייבי ג'וניור עבור תאומים.

אלו הן רק דוגמאות בודדות לעגלות תינוק וניתן למצוא עוד מגוון רב של עגלות בחנות. לפרטים על דגמים נוספים התקשרו אלינו: 074-7022286

 

מערכת עגליס