הטיפים שלנו

עגלות תינוק מומלצות 2014

אין תגובות מערכת עגליס 14/08/2014

אם אתם מחפשים עגלת תינוק, תוכלו למצוא כיום מגוון רחב מאד של עגלות ושפע של דגמים. בשנים האחרונות מציעות לנו החנויות השונות מבחר נהדר של אפשרויות, הנבדלות זו מזו באיכות, במחיר, בסגנון העיצובי וגם באופן השימוש. הנה, לפניכם סקירה קצרה של כמה עגלות תינוק מומלצות לשנת 2014:

  1. אפה בייבי ויסטה – מי שמחפש עגלות לתינוק יגלה שהמבחר הוא עצום. אחד מדגמי העגלות לשנת 2014, הנחשבת למומלצת, היא עגלת אפה בייבי ויסטה, המגיעה אלינו ישירות מארה"ב, מחברה המתמחה בתחום ונחשבת אף מובילה. העגלה, שכוללת שילדה, טיולון וגם אמבטיה, היא פתרון נהדר להורים המעוניינים בכמה שימושים לעגלה אחת ובנוחות מרבית לתינוק. מדובר בעגלה איכותית מאד שיכולה להפוך גם לעגלת אחים. יש בה בולמי זעזועים והיא מעוצבת בסגנון ספורטיבי חדשני.
  2. בייבי ג'וגר– דגם נוסף של עגלת תינוק, הנחשב למומלץ מאד הוא בייבי ג'וגר סיטי מיני. עגלה מקסימה זו כוללת ארבעה גלגלית ואפשר לקפל אותה ביד אחת בקלות רבה ובמהירות. בעגלה ישנו גגון, המאפשר להעניק לתינוק את רמת ההצללה הנדרשת לו, וכן משענת מיוחדת שאותה ניתן לכוון בהתאם הצורך ולהפוך את המיטה ממצב של שכיבה למצב של ישיבה. העגלה הנפלאה הזו מוצעת כיום במחיר אטרקטיבי והיא, ללא ספק, פתרון נהדר למי שמחפש נוחות ואיכות עבור התינוק שלו.
  3. בוגבוB – מדובר באחד הדגמים החדשניים ביותר לשנת 2014. עגלת בוגבו זו היא חלק מקולקציה חדשה ומצומצמת מאד של עגלות איכותיות ומסוגננות. חברת בוגבו, המציעה לנו מדי שנה מבחר נהדר של עגלות תינוק, מביטה הפעם את עגלת הבוגבו הזו בהשראת האמן המפורסם אנדי וורהול. לעגלה ישנו גגון מרהיב עם ציורי פרפרים וחרקים צבעוניים והיא נוחה מאד ואיכותית. קשה לפספס את האופן שבו היא מעוצבת ואת האלמנטים השונים, השזורים בה זה לצד זה.
  4. עגלת תאומים מאונטיין – אם זכיתם ונולדו לכם תאומים, תוכלו למצוא כיום מגוון של עגלות תאומים מצוינות. עגלה זו שיכולה להתאים לתאומים או לאחים בהפרשים קטנים עשויה מבד איכותי ועמיד מאד וגם ממסגרת של אלומיניום ההופכת אותה לחזקה במיוחד. העגלה מתאימה לילדים עד למשקל של 35 ק"ג ומגיעה בצבע שחור או שחור ואדום. העגלה יכולה להפוך גם למצב של ישיבה ואפשר לחבר לה גם אמבטיה במידה ומעוניינים.
  5. טיולון אוניקס – הנה דוגמא לטיולון איכותי ונהדר, המציע ארבעה מצבי שכיבה. אפשר לקפל אותה בקלות רבה והוא כולל בולמי זעזועים ההופכים את השימוש בו לבטוח מאד. בעת הרכישה מקבלים גם כיסוי מיוחד, המגן עליו מפני השמש והוא מוצע במחיר אטרקטיבי ונוח מאד. טיולון זה הוא של חברה סייבקס הגרמנית, האחראית על עגלות וטיולונים לתינוקות, הנחשבים באיכות טובה ומומלצים מאד לשימוש. ניתן לכוון את המשענת שבטיולון ביד אחת וליהנות ממוצר עמיד וטוב.

 

 

 

 

 

 

 

מערכת עגליס