הטיפים שלנו

עגלות תינוק מומלצות

אין תגובות מערכת עגליס 08/10/2013

 

נמצאת בשלבים מתקדמים של הריונך ? זהו הזמן ללכת לנות למוצרי תינוקות ולרכוש את כל המוצרים הבסיסיים, כך שתהיי מוכנה בצאתו לאוויר העולם ולא יחסר לך דבר עבורו. קיימים מספר מוצרים בסיסיים אשר חובה לרכוש אותם כדוגמת מיטה, שידת החתלה וכמובן – עגלה. מגוון העגלות הקיים בענף הינו כה רחב אשר לעיתים קשה מאד לאתר את העגלה המתאימה ביותר לתינוק שלכם. לכן, חשוב להכין רשימת צרכים אישית אותם אתם חייבים לקבל מן העגלה ולהתמקד בהם. יתרה מכך, מומלץ אף להציג את הרשימה בפני המוכר בחנות אשר מכיר היטב את המגוון במלאי העגלות בחנות ויוכל להציג בפניכם מספר עגלות אשר תואמות לצרכים הללו. אז אילו גורמים יש לקחת בחשבון לפני שרוכשים עגלה ? במאמר זה נסקור את הגורמים הללו ובהמשך לכך סוגי עגלות מומלצות.

עגלות במשקל נמוך

אחד הדברים שעליכם לזכור הינו כי בעיקר בשנה הראשונה לחייו, העגלה שלכם תצטרף לכל מקום אליו תיסעו או תלכו. על כן, למשקלה של העגלה יש משמעות רבה, כך שבכל פעם שתאלצו להרים אותה על מנת להכניסה לרכב או מעל מספר מדרגות תשמחו שזכרתם לרכוש עגלה קלה.

עגלות מתקפלות

דבר נוסף מהותי ברכישת עגלה הינו ווידוא כי מדובר בעגלה מתקפלת. אכן, נדיר למצוא עגלה אשר אינה מתקפלת, אולם חשוב שתוודאו שאופן הקיפול קל ונוח לכם ולבן הזוג שלכם. דבר שרבים שוכחים לבדוק לפני שהם רוכשים את העגלה, הוא האם העגלה המקופלת, מתאימה בגודלה לתא המטען של הרכב שלהם. לכן, בקשו מן המוכר לצאת עם העגלה לכיוון רכבכם, על מנת שתבדקו האם היא אכן נכנסת לתא המטען בקלות.

בד אשר ניתן לכביסה

עגלה עם בד אשר ניתן לשלוף אותו מן העגלה ולכבסו הינה בעלת יתרון משמעותי משתי סיבות. ראשית, תינוקות נוטים ללכלך את סביבתם, בעיקר במזון אותו הם אוכלים כגון פירות שונים או שתייה המטפטפת לכל עבר. שנית, מלבד נושא הניקיון, סביבתו של התינוק חייבת להישמר סטרילית. כך, ניתן להחליט כי פעם בשבוע או שבועיים מורידים את הבד מן העגלה ומכבסים אותו.

עגלה המשלבת טיולון

בשלב כלשהוא, בו התינוק מתחיל לשבת הוא מסרב לשכב בעגלה וכל שהוא רוצה הינו לשבת בעגלה, ליהנות מן האוויר הצח ולסקור את הסביבה. בשלב זה אין צורך באביזרים מיותרים ומקומות אחסון לחיתולים  ולכן קיים מוצר הטיולון. הטיולון הוא סוג של עגלה לישיבה בלבד. אין בו תחכומים מיותרים ובדרך כלל הוא קל מאד לנשיאה. וכמו כל משמעותי לתינוק, גם מחירו הינו כמה מאות שקלים. קיימות לא מעט עגלות המשולבות עם טיולון ובלחיצה על 2 כפתורים והרמת המשענת הן הופכות לטיולון לכל דבר.

לסיכום, אין ספק כי קיימות לא מעט עגלות לתינוקות בענף. אך לפני שמחליטים לקנות לפי היופי, חשוב שתבדקו שהיא אכן מתאימה לצרכים שלכם.

מערכת עגליס