הטיפים שלנו

עגלות תינוק – על מה חייבים לשים לב כשקונים עגלת תינוק

אין תגובות מערכת עגליס 23/10/2014

 

עגלת תינוק זו אחת הרכישות החשובות ביותר שההורים צריכים לעשות. אם תרכשו עגלה נוחה ועמידה, היא תשרת אתכם נאמנה ותהיה חלק בלתי נפרד מהחיים שלכם במהלך שנותיו הראשונות של הילד. אך אם תרכשו עגלה שלא מתאימה לכם, תבזבזו כסף רב ולא תזכו ליהנות מכל היתרונות והשימושים של עגלות טובות ונוחות. לפניכם כמה סוגים של עגלות שיכולות להתאים לכם ולתינוק שלכם, ומספר דגשים שיעזרו לכם לבחור את העגלה הנכונה עבורכם.

סוגים שונים של עגלות תינוק

לפניכם כמה סוגים של עגלות תינוק מומלצות:

בייבי ג'וגר – זאת עגלה קלה ונוחה מאוד. היא מתאימה להורים צעירים שרוצים לקחת את התינוק שלהם לכל מקום אליו ילכו. העגלה יכולה לשמש כמיטה וגם להתקפל למצב של ישיבה. היא מתקפלת בקלות וניתן לקפל אותה ללא שום מאמץ, אפילו עם יד אחת. העגלה כוללת ארבעה גלגלים וגגון שמאפשר הצללה על פי הצורך.

בוגבו – עגלות מסוג בוגבו הן עגלות חדשניות ואיכותיות במיוחד. ישנם מספר דגמים לסוג זה: בוגבו יחיד, בוגבו אחים, בוגבו תאומים, בוגבו בי ועוד. עגלות הבוגבו מורכבות מאמבטיה שיכולה לשמש גם כטיולון, מגן גשם ושמש, סל תחתון שבו ניתן לאחסן חפצים, בולמי זעזועים ומרכב. היא מתקפלת בקלות ובנוחות, מורכבת מסט של ארבעה גלגלים נוחים בגדלים שונים שמאפשרים נסיעה חלקה גם במדרון. הטיולון הוא דו צדדי ומתהפך והידית ניתנת לכיוון על פי הגובה הנדרש. ברכישת עגלת בוגבו תוכלו לבחור עגלה במבחר של צבעים חיים ועשירים, סגנון מודרני ומראה יפה במיוחד.

עגלת תאומים – אם הפכתם להורים מאושרים של תאומים, חשוב לרכוש עגלה המתאימה לשניים. ישנן עגלות תאומים שיכולות להתאים גם לאחים בהפרשי גילאים קטנים יחסית, כך שכל צד בעגלה ישרת צרכים שונים של הילד בהתאם לגילו. עגלת תאומים מסוג מאונטיין היא דוגמא טובה לעגלה איכותית שעשויה מהחומרים איכותיים ביותר, מאפשרת להפוך את האמבטיה למצב שכיבה או מצב ישיבה. העגלה קלה לתפעול, נוחה ויפה למראה.

דגשים לקניית עגלת תינוקות טובה

בטיחות – מובן מאליו שבטיחות התינוק זה הדגש החשוב ביותר שיש לשים לב אליו ברכישת עגלת תינוק.  לפני שאתם מבצעים את הרכישה, חשוב לבדוק שהעגלה אכן עמידה, חזקה, עשויה מחומרים איכותיים. כמו כן, חשוב לבדוק שעל העגלה אין שום פינות חדות שעלולות לפצוע את התינוק או את ההורים.

נוחות – התינוק הולך לבלות שעות ארוכות בעגלה וההורים הולכים להשתמש בעגלה מספר שנים טובות ולכן חשוב שהעגלה שתבחרו תהיה נוחה גם לתפעול שלכם וגם לשהות התינוק. בדקו שהעגלה מרווחת, שיש מקום לתיק התינוק, חיתולים, משחקים ואביזרים נוספים. תוודאו שאתם מושכים את העגלה בקלות, מצליחים להרים אותה, לקפל אותה לפי הצורך ולתפעל אותה בקלות מירבית.

אביזרים נוספים – עגלה טובה היא עגלה שיש בה אביזרים נוספים ופונקציות רבות כמו גגון המגן על התינוק מפני הגשם והרוח, שמשיה להגנה מפני השמש, ידיות מתכוונות, גלגלים שמסתובבים בקלות, מעצור יעיל ועוד.

 

מערכת עגליס