הטיפים שלנו

עגלות תינוק 2014

אין תגובות מערכת עגליס 05/02/2014

עגלה לתינוק היא אחד מהמרכיבים החשובים והשימושיים ביותר בתקופת הינקות ובגיל הרך ועל כן, בחירת העגלה היא משמעותית כשמתכוננים לתינוק החדש. העולם הטכנולוגי הביא עימו בשורות טובות לתחום זה ומשנה לשנה משתכללים המוצרים ובניהם גם העגלות, שנהיות יותר ויותר קלות לתפעול, נוחות לשימוש, עמידות ובטיחותיות.

מגוון המוצרים והתחרות הבריאה שבין המותגים והחברות שמשווקות ומוכרות את העגלות, יוצר טווח מחירים נוח ושווה לכל כיס וכל מה שנותר הוא לבחור את העגלה שמתאימה לכם וכמובן, לא לפספס את החידושים שכבר קיימים בשוק ואת החידושים הצפויים לשנת 2014.

אילו חידושים צפויים בתחום עגלות התינוק לשנת 2014?

החידושים הצפויים בתחום זה הם חידושים שנועדו להקל על מספר אלמנטים, הנקשרים אל שימוש העגלה והנוחות המתקבלת כתוצאה מכך. למעשה, החידושים מקיפים מספר תחומים עיקריים כמו קיפול העגלה, חומר הגלם שממנו היא מורכבת, טכניקות בטיחות שונות וכמובן עיצוב מדליק ואופנתי. כמו כן, התחרות האמיתית היא בגדר קבלת מכלול כל האפשרויות הללו, במסגרת מחיר שפוי שמתחרה במותגים יוקרתיים, כך שהחדשנות עובדת לטובת האימהות והמשפחות, שמעוניינות לחסוך ולקבל מוצר מהפכני.

עגלת קיפול אוריגמי

האלמנט המרכזי שבוחנים כאשר ניגשים לרכוש עגלה, לאחר הבטיחות, הוא כמובן נוחות השימוש שנקבעת בעיקר על ידי אופן הקיפול. הקיפולים המשוכללים שקיימים כבר בשוק, הם קיפולי מטרייה או קיפול ספר, אך עכשיו מופיע חידוש מהפכני הנקרא קיפול אוריגמי. הקיפול מגיע מחברת mom 4, ומכיל מנגנון קיפול מיוחד ואיכותי שמאפשר לקפל את העגלה בלחיצת כפתור בלבד.

לחיצת הכפתור מאפשרת את קיפול העגלה בשניות ספורות וללא התערבות תומכת של גורם אנושי, מה שלא רק מקל משמעותית על נוחות השימוש בעגלה, אלא יוצר חוויה חדשה לגמרי. הכפתור עובד גם בפתיחת העגלה ומאפשר התנהלות גמישה וחופשית, בין אם מדובר בהכנסה והוצאה של העגלה מהרכב או בהיבטים של אחסון ביתי

כמו כן, העגלה מעוצבת בסגנון מדליק וספורטיבי ומכילה מושב מסתגל וגמיש לכמה מנחים, אורות בקדמת העגלה גם לשעות היום, מנשא מרווח לציוד נלווה, חלון הצצה אל התינוק ואפילו מעניקה אפשרות הטענה לעגלה ולסמארטפון של ההורים.

עגלת בייבי ג'וגר סיטי סלקט

עגלות בייבי ג'וגר ידועות באיכות המרכיבים שלהן, הבטיחות, הנוחות וכמובן העיצוב המדליק, אך הדגם החדש של העגלה השתכלל עוד יותר והוא מציע מספר אלמנטים מתקדמים, שנועדו להקל על כל המשפחה מבחינת נוחות השימוש והאופציות החדשניות.הדגם "סיטי סלקט" מציע קיפול מהיר ונוח, מעצור יד בטיחותי וגלגלים ללא צורך במילוי אוויר. כמו כן, הדגם החדש מעניק סל מרווח וגדול, שנחשב לסל הגדול בעולם ומתרחב עוד יותר עם הזמן והשימוש.

אך האלמנט הכי חדשני בעגלה זו, הוא היכולת שלה לשמש גם כעגלת תאומים או אחים ולכן מתאימה לכל המשפחה. באמצעות שיטת הרכבה מתוחכמת ופשוטה לשימוש ניתן בקלות להפוך את עגלת היחיד לשימוש שני אחים, על ידי הרכבה של מושב נוסף. המושב מתפרק בקלות ובבת אחת ולא משפיע על גודל העגלה ומשקלה, שנשאר קל וקומפקטי.

 

מערכת עגליס