הטיפים שלנו

עגלת בוגבו

אין תגובות מערכת עגליס 11/01/2016

לבחור עגלת תינוק זה מלאכה שדורשת בדיקה מעמיקה והבנה של הצרכים שלכם ושל תינוקכם, עגלת בוגבו מספקת את כל הדרישות שאליהן אתם שואפים. עגלת בוגבו או המותג בוגבו מתקשר באופן מיידי ליוקרה ואיכות  ואכן הדבר נכון, העגלות של בוגבו הן פרקטיות ומעוצבות בצורה נוחה מחד ואופנתית מאידך. לא סתם סלבריטאים רבים רוכשים את העגלה היוקרתית עבור תינוקם.

עגלת בוגבו פנים רבות לה

עגלות של בוגבו ידועות במשקלם הקל יחסית בין 7-8 קילוגרם בלבד, דבר המאפשר נשיאה נוחה וקלילה של העגלה גם במצב קיפול. אם כבר דיברנו על קיפול, אחד היתרונות הבולטים של עגלת בוגבו היא העובדה שניתן לקפל את העגלה ללא צורך בפירוק של תושבת האמבטיה או הטיולון, דבר שחוסך לנו את הסרבול שבפירוק והרכבה כל פעם מחדש. העגלות של בוגבו יציבות וחזקות ומסוגלות לשאת משקל רב, ובעזרת גלגלי הסילקון מתאפשרת תזוזה נוחה ומהירה.

עגלות בוגבו מדגם קמיליון, דונקי ובפלו הופכות בקלות לטיולון ומגיעות גם עם אמבטיה נוחה לחודשים הראשונים של התינוק. עגלת בוגבו בי 3 המפורסמת מאפשרת לכם לבחור אם לרכוש את האמבטיה או להסתפק בטיולון בעל שכיבה מלאה המתאים מגיל לידה. אם אתם צפויים ללדת בחודשי החורף ובחרתם שלא לרכוש את האמבטיה, ישנה אפשרות להוסיף שק שינה מפנק ומחמם לתינוק, אותו ניתן להלביש בתוך העגלה, דבר שמקנה לתינוק תחושת הגנה וחום.

פרקטיות זה בוגבו

העגלות של בוגבו הן פרקטיות ונוחות, ומאפשרות תזוזה נוחה ונגישה עוברות בקלות בכל דלת ומעלית ונוחות לתפעול. אחד היתרונות הבולטים של עגלת בוגבו הינה האפשרות להלביש עליה מגוון רחב של סל קלים כדוגמת פג פרגו, מקסי קוזי, דגמי CCHICO , GRACO ובי סייף, סייבקס ועוד. כל חלקי העגלה ניתנים לכיבוס ונשלפים בקלות. המותג בוגבו נכנס לתודעה בישראל רק בשנים האחרונות, בוגבו הינו מותג בעל שם עולמי ומקורו בהולנד, ישנה אחריות של שנתיים על העגלות שלהם, את העגלות ניתן לתקן או לשלוח לבדיקה בסניף היבואן בארץ.

אין ספק שעגלת בוגבו היא כבר אינה עוד פריבילגיה שלא ניתן להשיג, אלא מצרך שההורים החדשים בהחלט שואפים לממש. עגלת בוגבו מזוהה עם יוקרה ואיכות ללא פשרות, בעיצוב חדשני ואופנתי, והיא סוחפת אחריה אימהות רבות והאמת, בצדק.

מערכת עגליס