הטיפים שלנו

עגלת בייבי ג'וגר איכות ללא תחרות

אין תגובות מערכת עגליס 11/04/2016

עגלת בייבי ג'וגר נמנית בין העגלות היוקרתיות שקיימות היום בשוק עגלות התינוקות וזאת משום יתרונותיה הרבים על פני מתחרים אחרים. אז מה בעצם הופך את עגלת בייבי ג'וגר לעגלה כ"כ טובה ואיכותית? ומהן האפשרויות השונות בין הדגמים השונים של המותג בייבי ג'וגר? כל זאת במאמר הבא על עגלת בייבי ג'וגר ויתרונותיה.

הדגמים השונים של עגלת בייבי ג'וגר :

עגלת בייבי ג'וגר סיטי מיני 4 גלגלים

בעלת מנגנון הקיפול "Quick-Fold" המאפשר קיפול של העגלה ביד אחת בלבד! לעגלה גגון רחב להגנה מרבית על התינוק וכמובן משענת גב המתכוננת למספר מצבים שונים עד שכיבה.

עגלת בייבי ג'וגר סיטי מיני 3 גלגלים

בין העגלות הנמכרות ביותר בעולם וזאת בזכות משקלה הקל רק 7.5 קילוגרם. גם בעגלה זו ניתן לקפל את העגלה בקלות ובמהירות והיא כוללת את כל היתרונות שקיימים בעגלת סיטי מיני 4 גלגלים. בשתי העגלות ה-4 וה- 3 גלגלים תוכלו למצוא פתרון מצוין לחודשים הראשונים ע"י השכרת האמבטיה וכך לחסוך מאות שקלים.

עגלת בייבי ג'וגר סיטי סלקט

עגלה נוספת ומצוינת ביותר מבית ביייבי ג'וגר הינה עגלה בייבי ג'וגר סיטי סלקט, בעלת 22 אפשרויות הרכבה שונות ומתאימה את עצמה לשלושה מצבים שונים: עגלת תאומים, עגלת יחיד ועגלת אחים בעלי הפרשי גיל. לעגלה יתרונות רבים וביניהם גלגלים מוקצפים, ידית טלסקופית מתכווננת ותא אחסון גדול ומרווח. לכל העגלות של בייבי ג'וגר אחריות לכל החיים ושירות VIP עד בית הלקוח בשנה הראשונה.

עגלת תאומים סיטי מיני מבית בייבי ג'וגר

עגלה זו שוקלת רק 11.5 קילוגרם משקל קל מאוד ביחס לכך שמדובר למעשה בשתי עגלות. אחד הפלוסים הגדולים בעגלה זו היא היכולת שלה לעבור בכל דלת בגלל הרוחב שלה של 75 ס"מ בלבד. כמובן שהקיפול מהיר ונוח ומתקפל למצב קומפקטי כך שיכנס בתא המטען בצורה חלקה וללא מאמץ.

בעגליס תוכלו לשכור את האמבטיות לחודשים הראשונים עבור עגלת בייבי ג'וגר וגם עבור עגלות אחרות, התקשרו עוד היום לקבלת פרטים נוספים. נשמח לעמוד לשירותכם!

מערכת עגליס