הטיפים שלנו

עגלת בייבי ג'וגר – מהמובילות בעולם

אין תגובות מערכת עגליס 11/12/2016

בייבי ג'וגר האמריקאית הינה העגלה הנמכרת ביותר בעולם, ולא בכדי. היא נחשבת לעגלה נוחה, איכותית ובטיחותית ביותר, שמתחדשת ומשתדרגת מדי שנה. עגלת בייבי ג'וגר שמה לה למטרה להפוך לכם, ההורים, את החיים עם הילדים לנגישים וקלים יותר, וזאת בעזרת העגלות שעוברות חידושים ושיפורים בתהליך ייצור קפדני, העשויות מחומרי גלם איכותיים ביותר ושירות לקוחות שאין שני לו.

עגלות הסיטי מיני – מבית בייבי ג'וגר

נחשבות לעגלות היותר ידועות של בייבי ג'וגר: סיטי מיני 3 ו-4 גלגלים שנוחות ואפקטיביות באות לידי ביטוי בעגלה בצורה מושלמת – הן קלות משקל, עם שכיבה מלאה של 180 מעלות לתינוק, צרות, יש להן סל מרווח וגגון ארוך המכסה 90% מגוף הילד הכולל כיסי הצצה. והשיא – הקיפול! מדובר בפטנט מהפכני quick-fold כאשר במשיכת יד אחת העגלה מתקפלת.

סיטי מיני GT היא השדרוג הספורטיבי שכוללת אקסטרה ריפוד, מעצור הנמצא ליד ידית האחיזה, גלגלים מסיליקון מוקצף המעולים לריצה וידית מתכווננת. מעולה לאימהות שאוהבות לעשות הליכה מהירה בפארק. כמו כן, ניתן להוסיף לטיולון של העגלה גם אמבטיה לחודשים הראשונים בחייו של התינוק. האמבטיה גבוהה, נוחה ואיך לא – מרווחת.

אצלנו בעגליס תוכלו לחסוך את ההוצאה על קניית אמבטיה לעגלה ובמקום זאת – לשכור אותה לחודשים הראשונים בעלות מוזלת ומשתלמת ביותר!

בייבי ג'וגר – לא רק ליחיד

לבייבי ג'וגר שני עגלות המתאימות לאחים: סיטי מיני תאומים, שהיא למעשה בעלת אותן תכונות של עגלות הסיטי מיני – כפול שני מושבים. יחסית היא נחשבת לעגלה צרה ונוחה מאוד. העגלה השנייה היא עגלת בייבי ג'וגר מדגם סיטי סלקט. עגלה בעלת גמישות מקסימאלית שתספק לכם נוחות מירבית.

העגלה מתאימה לתאומים, אחים בהפרשים ואפילו ילד אחד – היא מתכווננת ומוכנה ליציאה בכל אחת מן האופציות. זוהי עגלה רב-כיוונית עם 22 אפשרויות שונות של הרכבים של עריסות אמבטיה, טיולונים וסלקלים בהתאם לצרכים שלכם. ואם כל זה לא מספיק, גם הקיפול שלהן מתבצע ביד ובשליפה אחת והן מגיעות עם סל קניות מרווח וגגון סופר-ארוך בעל חלון הצצה גדול.

דגמים נוספים מבית בייבי ג'וגר

סיטי לייט כשמה – קלה. מדובר בעגלה להורים שמחפשים חיים קלילים. עגלה קלת משקל, קלה לתפעול, קלה לסיבוב בעיר, קלה לאחסנה. בלי משקל מיותר, בלי תוספות סל-קלים. פשוט עגלה טובה, איכותית ולא יותר ממה שצריך.

עגלה נוספת וחדשה שבייבי ג'וגר השיקו לאחרונה היא סיטי פרימייר, הכוכבת החדשה. מדובר בעגלה מפנקת ביותר אשר לה רוב התכונות של הסיטי מיני, אך עם שדרוג נוסף של מושב דו כיווני מתהפך!

כעת, התינוק יכול לשבת גם מול אימו או אביו – זהו שדרוג מהפכני! העגלה מגיעה בבדים משודרגים בצבעים של כחול אינדיגו, אפור גרניט וחום-בז' שמתאים לשני המינים.

איפה ניתן לרכוש את העגלות?

אצלנו בעגליס תוכלו לרכוש את עגלות הבייבי ג'וגר במגוון מסלולים שיתאימו במיוחד בשבילכם וגם יעזרו לכם לחסוך קצת כסף. כך לדוגמא, אם יש לכם ילדים קטנים בהפרשים קטנים סביר להניח שתבחרו במסלול הליסינג של עגליס. בדרך זו תוכלו ליהנות מעגלת הסיטי סלקט המושלמת של בייבי ג'וגר לתקופה מוגבלת של 12 או 18 חודשים, סביר להניח שאחד מילדכם (הגדול מביניהם) יגדל וכבר לא יזדקק לעגלה.

אז, תוכלו להחזיר לעגליס את הסיטי סלקט שלכם, ולחסוך עד 40% מקניית עגלה! בעגליס תמצאו גם מסלולים נוספים כמו השכרת עגלה לתקופות קצרות, קניית עגלת בייבי ג'וגר יד שנייה שעברה חידוש ואפילו טרייד אין.

כל שעליכם לעשות הוא לבחור איזו עגלה מפנקת מבית בייבי ג'וגר בא לכם ואיזה מסלול מבית עגליס להתאים לה!

מערכת עגליס