הטיפים שלנו

עגלת סייבקס – בחירה מושלמת

אין תגובות מערכת עגליס 24/08/2016

העגלות של סייבקס הינן עגלות בעלות רמה גבוהה ביותר מבחינת נראות, פונקציונאליות וכמובן בטיחות. הורים רבים מעדיפים לבחור לרכוש את העגלות של סייבקס ובמקרה הזה הרוב לא טועה. סייבקס הינו מותג ידוע אשר שואף להיות המילה האחרונה בתחום עגלות התינוק ובכל שנה מוסיפים ומשפרים את העגלות החדשות.

עגלת סייבקס IRIS M-Air

עגלה זו הינה פונקציונאלית במיוחד העגלה מאפשרת שימוש בכל שלבי ההתפתחות של התינוק וכוללת סל קל המתחבר לעגלה, סל שכיבה לחודשים הראשונים (אמבטיה), וכמובן את הטיולון לשלב מאוחר יותר. העגלה קלה ונוחה לתפעול בעלת גלגלי גומי למניעת שחיקת הגלגלים ושמירה לאורך זמן, ניתן להפוך את סל השכיבה לשניה כיוונים והטיולון מאפשר מצב של שכיבה מלאה.
עגלה זו הינה עגלת פרימיום ועל כן הושקעו בה מאמצים רבים לאפשר יעילות מקסימלית. הקיפול מתבצע בנוחות ובעזרת יד אחד בלבד ובעל מערכת לעמידה עצמאית. כמו כן, מגן השמש גדול במיוחד לכיסוי מירבי, ידית ההיגוי ניתנת להתאמה וסל הקניות רחב ונוח כל אלו מוסיפים לעגלה את היוקרה ואיכות שכל הורה חולם עליה.

סייבקס הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל

לסייבקס יש מגוון פריטים משלימים לביטחון ונוחות מקסימליים, כך למשל ניתן להוסיף כיסוי רגליים לעגלה לתקופת החורף להגנה רבה יותר לתינוק. פריט נוסף חביב ויוקרתי, הינו המטריה שניתן להוסיף לעגלה לחודשי הקיץ החמים, הכיסוי מעניק תוספת הגנה מפני השמש הקופחת המטריה מעוצבת ומתחברת לעגלה בצורה פשוטה ונוחה.
פריט נוסף קטן אך ממש משפר את איכות חייהם של ההורים הוא מחזיק הכוס, המאפשר הנחה של בקבוק שתיה ושליפה מהירה, כולנו יודעים שפונקציונאליות טובה בטיפול בתינוקות זה דבר הכרחי ביותר. העריסה של סייבקס – עריסת M הינה עריסה רחבה ונוחה במיוחד, ומגיעה עם מזרון מפנק לשכיבה נוחה ונכונה.
אם חשבת לרכוש עגלת תינוק ואתם מתלבטים מומלץ להתייעץ עם בעלי ניסיון, סייבקס הינה אחת החברות אשר מייצרת עגלות באיכות גבוהה ביותר וכיום הינה אחת החברות המובילות בשוק העגלות. אצלינו בעגליס, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי בהתאם לצרכים שלכם עם מגוון אפשרויות לרכישה נוחה שנשמח להציג בפניכם.

מערכת עגליס