הטיפים שלנו

עגלת תאומים בייבי ג'וגר- דגם סיטי מיני

אין תגובות מערכת עגליס 20/12/2012

לא רק השמחה על הולדת תאומים כפולה ומכופלת – גם הציוד הנדרש. עגלת תאומים סיטי מיני  היא אחד הפתרונות היותר טובים המוצעים להורים שרוצים לצאת לטיול עם תאומיהם. העגלה, המוצעת עם שני טיולונים ושתי אמבטיות, ניתנת להסבה ולשינוי, בכל רגע נתון, מעגלת תאומים לעגלת יחיד. עגלת תאומים בייבי ג'וגר היא שם דבר לנוחות ולאיכות. בייצורה נעשה שימוש בטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר, אשר הנהנים ממנה הם התאומים שלכם וגם, כמובן, אתם – הוריהם.
אחת התכונות של עגלת תאומים בייבי ג'וגר היא הפשטות והקלות של קיפולה. מי שמסתובבים עם תאומים בחוץ, לדוגמה – בקניון, נסיעה המחייבת העלאת העגלה והורדתה מהרכב ומקומה לקומה, נהנים מיכולתם לקפל ולפתוח אותה במהירות וללא קושי.
מדובר בעגלה העומדת בכל תקני התקן והאיכות – הישראלים והבינלאומיים. היא נוחה ומציעה שינוי מצבים באופן המאפשר שינוי תנוחה לתינוקות השוכבים או היושבים בה. כאשר אתם מטיילים עם התאומים בעגלת בייבי ג'וגר אתם יכולים להיווכח במו עיניכם, בכל רגע נתון, כי התינוקות חשים בה בנוח. השלדה יציבה, הגלגלים קשיחים וגמישים, הריפוד רך, הרצועות אינן לוחצות, הסוכך מגן היטב מפני שמש, גשם ורוח.

בחנות עגליס תוכלו לקבל הדרכה וייעוץ לגבי עגלות תאומים, ניתן לשכור אמבטיות קומפקט לעגלת תאומים של בייבי ג'וגר ואז התינוק יוכל להיות בחודשים הראשונים בשכיבה מלאה של 180 מעלות.
העגלה כמובן מתאימה לשמש כעגלת אחים (אחים בהפרשים קטנים).
נציגי השירותבעגליס ישמחו לתת לכם הסבר מפורט ומקיף על האפשרויות הרבות הגלומות בעגלה ייחודית זו ולהדגים לכם כיצד ניתן להשתמש בה באופן היעיל ביותר.

מערכת עגליס