הטיפים שלנו

עגלת תאומים יד שנייה

אין תגובות מערכת עגליס 10/01/2017

בין אם אתם מצפים לתאומים או שאתם מצפים לילד נוסף בהפרש קטן לילד שבבית – תזדקקו לעגלה דו מושבית על מנת להתנייד עם שני הילדים. לידת תאומים מביאה עימה אושר כפול, אך עם זאת גם הוצאות כפולות. אצלנו בעגליס תמצאו פתרון מעולה במחלקת היד שנייה שלנו ותוכלו לקנות עגלת תאומים יד שנייה מהמותגים המובילים במחירים מעולים ומשתלמים!

מה כדאי לדעת בטרם החיפוש ?

לפני הכול, מומלץ לעשות סקר שוק ולבחון את כל סוגי עגלות התאומים. אצלנו בעגליס תוכלו למצוא עגלת תאומים יד שנייה רוחבית / רכבת:

עגלת תאומים יד שנייה רוחבית

זוהי עגלת תאומים קלאסית – שני מושבים אחד לצד השני, מתקפלת כמקשה אחת. ממוצע רוחב של 73-80 ס"מ. לעגלה מסוג זה מספר יתרונות: הילדים יושבים אחד ליד השני, קיפול קל ומהיר שלא דורש פירוק או הרכבה. החיסרון היחיד הוא שתוכלו להיתקל במצב בו העגלה לא תעבור בכל דלת.

עגלה מומלצת מסוג זה: עגלת סיטי מיני תאומים של חברת בייבי ג'וגר. בוגאבו דונקי – זוהי עגלת תאומים רוחבית יוצאת דופן כאשר ניתן לכווץ את העגלה וללכת עם מושב אחד ברוחב של עגלת תינוק יחיד. אצלנו תוכלו לרכוש אותה גם בתור עגלת תאומים יד שנייה במחלקת היד שנייה שלנו.

עגלות רכבת

מדובר בעגלה בה המושבים נמצאים אחד אחרי השני, ומכאן שמה. בדרך כלל ישנה אפשרות להרכיב את המושבים בכמה ווריאציות שונות. היתרונות של עגלה כזו הן שהיא צרה ולכן תעבור בכל דלת ומעלית וניתן לפרק אותה וללכת רק עם מושב אחד, פתרון מצוין כאשר אתם נמצאים רק עם אחד מילדכם ולא רוצים לצאת עם כל הגודל והמשקל של עגלת תאומים. בנוסף, הנסיעה בה חלקה ונעימה. החסרונות שלה: היא ארוכה, ולכן אם יש לכם מעלית קטנה בבניין, יכול להיות שהיא לא תיכנס בה.

לכן חשוב לבדוק מראש את המידות. בנוסף, היא קצת יותר כבדה מעגלת תאומים רוחבית קלאסית. עגלת תאומים יד שנייה מסוג רכבת שאנחנו ממליצים עליה היא – סיטי סלקט של חברת בייבי ג'וגר האמריקאית. זוהי עגלה שניתן לסדר את המושבים בה (סלקל, אמבטיה וטילון) ב-18 דרכים שונות. ניתן כמובן גם ללכת עם מושב אחד לילד אחד ולהתנייד בקלות ובנוחות.

עגלת תאומים יד שנייה לבחירתכם – אצלנו בחנות

לאחר שתחליטו איזו מין העגלות מתאימה לכם, הגיעו אלינו לחנות. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך, נסביר לכם על העגלה ועל התפעול שלה וניתן לכם המלצות והסברים על כל עגלה שתרצו. אנחנו עובדים עם עגלות יד שנייה של המותגים המובילים והאיכותיים ביותר. אצלנו העגלות עוברות ניקיון יסודי, בדיקות קפדניות וחידוש. כך תוכלו לקנות עגלת תאומים יד שנייה, מחודשת ומעולה במחיר מוזל של יד שנייה ללא התפשרות על האיכות!

נתראה בחנות!

מערכת עגליס