הטיפים שלנו

עגלת תינוק מומלצת לשנת 2016 מאת חנות עגליס

אין תגובות מערכת עגליס 14/07/2016

חנות עגליס מציעה קוספט חדש ואיכותי לרכישת עגלת תינוק אשר לא היה קיים לפני כן בשוק העגלות, ליסינג לעגלות (מכאן השם עגליס), השכרת עגלות לתקופה הרצויה, מכירת עגלות יד שניה במצב מצוין וקניית עגלה חדשה איכותית. כל אופציות אלו באות ממגוון המותגים המובילים שנמכרים כיום בישראל.

בנוסף חנות עגליס מציעה גם חבילות לידה והזמנות ייחודיות, ריהוט וציוד מלא לחדרי תינוקות, ומגוון רחב של מוצרים לאם ולתינוק. המומחים שלנו תמיד נותנים שירות אישי, איכותי ומסור, ממליצים לכם על הדגמים האיכותיים ביותר בשוק, ומתאימים לכם את המוצרים שאתם באמת צריכים.

המומחים של עגליס ממליצים לכם על דגמים נבחרים לשנת 2016

השנה הצוות של עגליס בחר עבורכם את 5 הדגמים לעגלת תינוק מומלצת עבורכם לשנת 2016. הדגמים עם הפונקציות הכי שימושיות, המנגנון הפרקטי ביותר ובעלי עיצוב אורגנומי נח וקומפקטי לשימוש. להלן 5 דגמי עגלות תינוק המובילים לשנת 2016 :

עגלת בייבי ג'וגר – סיטי מיני :

עגלת הטיולון סיטי מיני של בייבי ג'וגר הביאה לעולם את פטנט הקיפול "Quick-Fold" שמאפשרת להורים לקפל את העגלה ביד אחת. הטיולון בעל גגון הצללה מלאה והטיולון בעל זווית מתכווננת של מצבי ישיבה / שכיבה לנוחות מקסימלית. צפו בסרטון שהכנו במיוחד בשבילכם :

עגלת בוגבו – 3B :

עגלת בוגבו בי 3 היא ללא ספק אחת העגלות האיכותית שיש השנה בשוק, קלת משקל, אופציה להוספת אמבטיה, קיפול קל ונח, מלאה שיפורים ואבזורים ( סל תחתון מרווח, רתמות איכותיות ועוד) ומגוון צבעים ועיצובים מרגשים : צפו בסרטון שהכנו לכם במיוחד :

עגלת יויו – בייבי זן :

עגלת הטיולון הקלה בעולם – וזה מוכח!! רק 5.8 ק"ג. בייבי זן מתאימה מגיל חצי שנה וניתן להוסיף לה גם סל שכיבה. היצרנים לא הסתפקו במשקל הקל בעולם והוסיפו גם גלגלים איכותיים, בדים מפנקים, רצועה לנשיאה נוחה במיוחד ועוד תכונות איכותיות נוספות – צפו בסרטון :

עגלת מאמאס אנד פאפאס – אורבו :

הדגם המשודרג אורבו 2 הופך את הדגם המוכר אורבו 1 לעגלה המושלמת. העגלה האורבנית המושלמת, קמפקטית מעוצבת וקלת משקל. ניתן לחבר אליה בקלות סלקלים מחברות שונות. הגלגלים האיכותיים ובלמי הזעזועים מספקים נסיעה חלקה, הצילון מספק הגנה מלאה וסל החפצים גדול ומרווח. צפו בסרטון :

עגלת פג פרגו – בוק :

דגם עגלת טיולון ספורטיבי ומקסים, עגלה קלת משקל, נוחה ואיכותית שמגיעה במגוון גוונים וניתנת לקיפול ביד אחת. העגלה כוללת גם כיוונון יוצא דופן, אתם יכולים להחליף את כיוון העגלה באמצעות שינוי המיקום של ידית הדחיפה בקלות מבלי להוציא את הפעוט מהעגלה. כוללת מספר מצבי ישיבה עד שכיבה מלאה גם גב קשיח ואיכותי, מה שהופך אותה למתאימה מגיל הלידה (ואף ניתן לחבר לה אמבטיה). צפו בסרטון :

עד כאן עגלות תינוק מומלצות לשנת 2016, מקווים שנהנתם ומצאתם את הדגם שנראה לכם. במידה ותרצו ייעוץ נוסף באפשרותכם ליצור קשר עם מומחי עגליס ונשמח לספק לכם מידע נוסף ואף להתאים לכם את העגלה המושלמת עבורכם.

מערכת עגליס