הטיפים שלנו

עומדת להביא ילדה לעולם? הכיני לעצמך רשימת קניות.. 

אין תגובות מערכת עגליס 08/02/2015

 

 

ילדה חדשה בבית היא ברכה אמיתית. ילדה חדשה מכניסה חיים ואושר והופכת את הבית למקור של צחוקים וסיפוק אמיתי. אין כמו צחוק של ילד כדי למלא את הבית בשמחה ובאור, בהנאה ובתחושת משפחתיות. כגודל ההנאה, כן גודל האחריות. עם הגעתה של ילדה חדשה לעולם נוצרת אצל ההורים לא מעט אחריות חדשה. דאגה לעולל הקטן אשר אינו מסוגל לדאוג לעצמו הינה אחריות רבת משמעות. מה הן ההכנות המתבקשות מהורים המקבלים את פניה של תינוקת חדשה בבית ומה הם מוצרי התינוקות שמהם צריך להתחיל את מסע הקניות?

 

מה צריך לקנות לילדה שעומדת להיוולד

 

לקראת הגעתה של הילדה החדשה ההורים עומדים בפני לא מעט אחריות. האחריות כוללת הענקת מקום חם ואוהב לתינוקת אולם לא רק – על מנת לתת לתינוקת תחושת חום ואהבה יש צורך לקנות לה את כל הציוד הרלוונטי. ציוד זה כולל מיטה וטיטולים, פינת החתלה ומושב בטיחות, תיקים לתינוקת, מנשא לתינוקת, בקבוקים ומוצצים, בגדים ועוד. ערכנו רשימה של החפצים החיוניים לקראת בואה של ילדה חדשה.

 

עגלת תינוק

 

רבים בוחרים עגלת תינוק לפי המחיר. למעשה, עגלת תינוק הינה פונקציה של לא מעט צרכים. עגלת תינוק צריכה לכלול את התשובות לכל צרכיו של הילד באשר הם. על העגלה להיות נוחה לשכיבה ולישיבה – וגם למצב ביניים. עליה להיות נוחה מספיק על מנת שהאם תוכל להרים את הילדה ולהניח אותה וכן מספיק איכותית על מנת שניתן יהיה לטייל איתה גם במצב ישיבה וגם במצב שכיבה. ניתן למצוא מגוון רחב של עגלות תינוקות במבצעים ובמחירים אטרקטיביים יוצאי דופן. חשוב לעקוב אחר הרשתות השונות על מנת למצוא את העגלה המתאימה ביותר.

 

מנשא

 

מנשא הינו בין האלמנטים הפופולאריים ביותר לרכישה עם הגעתו של ילד חדש לעולם. המנשא מאפשר לאם להתנהל באופן חופשי כשהילדה אתה. באופן זה ניתן לדאוג לילדה ולהיות בפיקוח מלא עליה גם תוך כדי פעולה. את המנשא ניתן לרכוש בחנויות ילדים ותינוקות שונות אולם רצוי לברר באם ניתן לשאול את המנשא או לקבל אחד מאם שכבר לא משתמשת בו. יש לוודא כי המנשא עשוי בד איכותי והנו בעל תו תקן ישראלי ואמריקאי כאחת על מנת לוודא כי מדובר במנשא איכותי.

 

טיטולים ובגדים

 

טיטולים הינם מצרך חובה לכל אם בישראל. הטיטולים מאפשרים לאם שקט נפשי ממרדף אחר היציאות של הילדה במשך היום כך שניתן להחליף טיטול רק בעת הצורך. כיום ניתן למצוא טיטולים בכמויות גדולות ובמחירים נוחים להורים צעירים בתחילת דרכם.

 

פינת החתלה

 

אמהות רבות משתמשות בשידה כפינת החתלה. כיום ניתן למצוא פינות החתלה איכותיות המשתלבות עם ארונות הבגדים של הילדים, מזנון או כל רהיט אחר. באופן זה ניתן לחסוך מקום רב בבית ולהבטיח את בטיחותה של הילדה בעת החתלה ובעת הלבשה בבגדים חדשים.

 

 

 

 

 

 

 

 

מערכת עגליס