הטיפים שלנו

פג פרגו – איכות איטלקית

אין תגובות מערכת עגליס 10/01/2017

משפחת פג פרגו האיטלקית קיימת מזה 60 שנה ומתמחה בעיצוב וייצור של עגלות תינוק, מושבי בטיחות, צעצועים לילדים ועוד. עגלות פג פרגו המיוצרות באיטליה ידועות בעיקר באיכות הנסיעה שלהן, כמו גם בעיצוב ארגונומי ופרקטי ואיכות בדים איטלקית ואופנתית – כך שהן מאפשרות נוחות אידיאלית להורה ולתינוק.

עגלות פג פרגו – פונקציות העגלה

השלדה הקלאסית של עגלות פג פרגו מגיעה בצבע שחור-מט. טיולון העגלה מתכוונן ל-4 מצבי שכיבה- ישיבה וניתן להרכיב אותו לשני הצדדים. בנוסף, עגלות פג פרגו הן עגלות פרקטיות ומתקפלות בקלות ובמהירות – קיפול פנימי השומר על ריפוד ובדי העגלה.

העגלה נשארת עומדת גם במצב קיפול והיא קלה וניידת. ידית האחיזה של העגלה עטופה בספוג רך המונע החלקה ומתכווננת ל-7 מצבי גובה. גלגלי Easy Drive ייחודיים עם טכנולוגיה מתקדמת לנסיעה חלקה. כל עגלה מגיעה עם סל חפצים רחב ונגיש.

כיום משווקות ונמכרות בישראל 3 סוגי עגלות פג פרגו, הדגמים החדשים של שנת 2017:

בוק פלוס ספורטיבו בלום XL

לדגם זה של עגלות פג פרגו אמבטיה XL גדולה ומפנקת, עם פתחי אוורור ובידוד המתאימה במיוחד לאקלים הישראלי ולתקופות הקיץ. את האמבטיה ניתן לנדנד קלות או להעמיד אותה על הרגליות שלה, גם מבלי שתעמוד על השלדה עצמה, ולהגביהה את אזור הראש לנוחות מקסימאלית של התינוק.

בוק פלוס פופ אפ

לדגם זה יתרון אדיר בשלב האמבטיה – אמבטיית פופ אפ היא האמבטיה היחידה שמתקפלת יחד עם העגלה בקיפול קל ומהיר. בדרך זו תוכלו לחסוך מקום אחסון וזמן יקר בקיפול העגלה בשלב האמבטיה.

בוק פלוס עלית

עגלות פג פרגו בוק פלוס עלית מגיעות עם אמבטיה יוקרתית ומרווחת, בעלת גימורים ברמה הגבוהה ביותר, בדים איכותיים וידית אחיזה הנסתרת בגגון. גם אמבטיה זו, כמו בדגם הבוק פלוס ספורטיבו, לאמבטיה פתחי אוורור ובידוד וניתן לנדנד או להעמיד אותה על הרגליות שלה, מבלי לשים אותה על שלדת העגלה. בנוסף, גם בדגם זה בשלב האמבטיה ישנה אפשרות לכוון ולהגביהה את איזור הראש של התינוק.

פג פרגו – תוספות, חבילות ושדרוגים

ישנה אופציה לרכוש את עגלות פג פרגו כחבילה, בדרך זו תקבלו יחד עם העגלה גם סל קל Primo Viaggio SL בצבע תואם לעגלה. הסלקל זכה בפרסי בטיחות ונחשב למצטיין במבחני הבטיחות של מעבדת ADAC הגרמנית. קיבל ציון 5 כוכבים (מקסימאלי) את הסלקל ניתן להרכיב על שלדת העגלה במקום הטיולון או האמבטיה.

בנוסף, תקבלו גם תיק החתלה תואם ויוקרתי. התיק כולל משטח החתלה מתקפל. ישנה אפשרות לשדרג את שלדת העגלה לשלדת בוק 51 או בוק S – פרטים נוספים אצלנו באתר או באתר של פופיק, יבואנית עגלות פג פרגו בישראל.

מערכת עגליס