הטיפים שלנו

מסלולים מיוחדים לרכישת עגלות לתינוקות

אין תגובות מערכת עגליס 10/01/2017

אם אתם מחפשים עגלות לתינוקות במחירים טובים, איכות מעולה – אך המחירים שמוצעים בשוק יקרים לכם, הגעתם למקום הנכון. לנו בעגליס יש מספר פתרונות רכישה לכל סוגי העגלות והמותגים.

עגלות לתינוקות אפשר למצוא במגוון חנויות בארץ – רובן עם מחיר אחיד או דומה. לעיתים ישנם מבצעים על עגלות ספציפיות, אך מדובר בחמישה עד עשרה אחוזי הנחה בלבד וכשמדובר בעגלות של המותגים המובילים – ההנחה לא כזו משמעותית כשרואים את המחיר הסופי.

מסלולים מיוחדים לעגלות לתינוקות בחנות עגליס

אנו בעגליס יודעים ומבינים שכשמגיע ילד לעולם, בין אם הוא הילד הראשון או השלישי, הוצאות רבות נלוות לו ולכן הורים רבים מחפשים פתרונות שיוזילו את הוצאות אלו. אצלנו, תוכלו לקנות את העגלה שרציתם – מבלי להתפשר על האיכות, אך במסלול שיהיה לכם נוח ומשתלם כלכלית.

השכרת עגלות לתינוקות

מתוך מספר הפתרונות שאנחנו מציעים, ישנה האופציה לשכור עגלה. אם לדוגמא אתם מתכננים חופשה לחו"ל עם הקטנצ'יק ולא מעוניינים לקחת איתכם את העגלה שלכם, להיסחב עם כל המשקל– הנה לכם אופציה, השכרת עגלות לתינוקות לתקופות קצרות, או ארוכות – אתם מחליטים.

אם מדובר במקרה אחר, ואתם צפויים עוד מעט ללדת אך לא בטוחים איזו עגלה כדאי לכם לרכוש, תוכלו לשכור עגלת אמבטיה לשלושת החודשים הראשונים ולאחר מכן להחליט ולקנות איזה טיולון קליל ומגניב שרק תרצו!

ליסינג לעגלות

אחת מאופציות הרכישה המבוקשות של עגלות לתינוקות היא הליסינג. במסלול זה אתם בוחרים לקנות עגלה חדשה – איזו שרק תרצו. אתם בוחרים מסלול תקופה – 12 או 18 חודשים שהיא אצלכם. בתום התקופה אתם בוחרים באחת משני האופציות: להשאיר את העגלה אצלכם (לקנות אותה) או להחזיר אותה אלינו ולחסוך את הכסף של קניית עגלה.

במידה ואתם מעוניינים להשאיר אותה אצלכם – אתם משלמים את ההפרש שנשאר לכם. חשוב לציין שההפרש מקוזז מהמחיר המקורי של העגלה כך שאתם לעולם לא תפסידו כסף או תשלמו מעבר למה שהייתם משלמים במסלול קנייה רגילה. מה שנקרא, Win-Win-Situation.

קניית עגלה מחודשת

אצלנו בעגליס תמצאו מגוון רחב של עגלות לתינוקות יד שנייה שעברו חידוש. חלקן הגיעו דרך שיטת הטרייד אין שלנו – לקוחות אשר אינם מעוניינים עוד בעגלה שבידיהן, מגיעים לחנות ואם העגלה שלהן עוברת את הבדיקות שלנו – הם מוסרים אותה ומקבלים זיכוי לחנות או עגלה אחרת בתמורה. עגלות אחרות אלו הן עגלות שחזרו ממסלול הליסינג שלנו.

עגלות אלו היו בשימוש של שנה-שנה וחצי בלבד. כל העגלות שבמחלקת יד שנייה שלנו עוברות חידוש שכולל כיבוס הבדים, ניקיון יסודי ובדיקות קפדניות שמוודאות כי מצבן טוב. יש לציין שאנו לא מקבלים עגלות לתינוקות שאנחנו לא היינו קונים לעצמנו – אנחנו עובדים עם עגלות איכותיות ולא קונים עגלות שהיו בשימוש יותר מכמה שנים.

לסיכום, בין אם אתם מעוניינים לקנות עגלה, לשכור או שאתם עדיין לא יודעים איזו עגלה כדאי לכם לבחור– מה שבטוח הוא שאצלנו תצאו מרוצים. נשמח לסייע לכם בבחירת עגלה, במסלול המתאים לכם וללוות אתכם לאורך כל הדרך, גם לאחר הלידה.

מערכת עגליס