הטיפים שלנו

רשימת מוצרים מומלצת לאריזת תיק חיתולים

אין תגובות מערכת עגליס 25/05/2015

 

הרשימה של מוצרים לתינוקות היא אינסופית וכאשר יוצאים עם העולל הקטן מהבית, יש לא מעט דילמות לגבי מה באמת חשוב ומה לא ממש חייבים לסחוב בתיק. על מנת לסדר את תיק ההחתלה בצורה הנכונה ביותר, כך שכל הדברים החשובים יהיו זמינים וניתנים לשליפה במהירות, כדאי לחלק את כל המוצרים שהוא מכיל ל-2 קטגוריות. לקטגוריה הראשונה שייכים מוצרי החובה אותם יש לסדר בתוך הכיסים החיצוניים שיהיה קל ונוח לשלוף אותם. לקטגוריה השנייה שייכים מוצרים נוספים שמיעודים לשדרוג הנוחות ולהגברת הפאן של האמא מהבילוי המשותף עם התינוק מחוץ לבית, אותם אפשר לאחסן בחלקים הפנימיים של התיק.

מוצרי החובה

  1. חיתולים – כדאי שבתיק החיתולים יהיו בכל זמן נתון לפחות 2 חיתולים למקרה שמשהו ישתבש עם אחד מהם או למקרה של נזילה בלתי צפויה.
  2. משחת החתלה – זהו האביזר החשוב ביותר בכל תיק חיתולים ואם רוצים לחסוך במשקל, ניתן לרכוש עבור התיק שפופרת בגודל מיוחד או ספריי החתלה שניתן לרסס ישירות על הישבן בלי ללכלך את הידיים.
  3. צעצוע שהילד אוהב – תמיד מאוד חשוב שיהיה בתיק למקרה שצריך להעסיק את העולל בזמן החלפת החיתול או סתם שלא ישעמם לו בזמן שאמא עסוקה בעיסוקים של הגדולים והתינוק ממתין לו בעגלה.
  4. אריזת מגוונים לא גדולה – אין סיבה לסחוב את האריזה הענקית של המגוונים בה אתם נוהגים להשתמש בבית, ניתן לרכוש במיוחד עבור תיק החיתולים אריזת נשיאה קומפקטים ובכל פעם שיוצאים מהבית לשים אריזה חדשה.
  5. חיתול טטרה – בכל מקום בו יש תינוק יכולות להתרחש פליטות ספונטניות וחיתולי הטטרה, אותו בד הקסם שכל הורה נצמד אליו כאל גלגל ההצלה, הוא האביזר החשוב ביותר בתיק ולמעשה בכל מקום בו נמצא התינוק.

מוצרים נוספים שתמיד כדאי שיהיו בתיק

יש כל כך הרבה מוצרים לתינוקות, כיצד נדע מה באמת נחוץ ומה אפשר להשאיר בבית? מוצרים כמו מחזיק לבקבוק ולצעצוע תמיד כדאי שיהיה בתיק, מכיוון שהוא אינו תופס מקום ולא יכבידו על משקל התיק. קופסא למוצץ הוא גם אביזר מאוד חיוני וקומפקטי שלא יפריע יחד עם אחד המוצצים שהילד אוהב. כדאי גם לשים בתיק סינר רך למקרה שהילד יוכל פרי בעודו בעגלה, הסינר שתופס מקום מזערי יסייע להשאיר את הילד נקי עד שתחזרו איתו הביתה. מחלק המנות היא קופסת הפלא שכל אמא צריכה בתיק החיתולים מכיוון שכך תיחסך נשיאת קופסת הפח הענקית של מזון תינוקות. אם מדובר על אמא מניקה, רפידות הנקה חשובות לא פחות מהארנק ומאוד לא כדאי לשכוח אותן בבית וכך גם את סינר ההנקה שיאפשר להניק בכל מקום בלי להרגיש אי נוחות כלשהי. מחזיק למוצץ הוא אביזר שמאוד יקל על המשימה הלא פשוטה להשאיר את המוצץ רחוק מהרצפה  ואם רוצים להיות מוכנים לכל תרחיש, כדאי שתהיה בתיק שקית מיוחדת לסטריליזציה בתוך במיקרוגל. השקית הזו תשמש אתכם בבית של הסבים או אצל חברה במידה והמוצץ יצטרך לעבור ניקוי יסודי.

 

מערכת עגליס